Greitieji kreditai – 2008-aisiais metais išpopuliarėjusi naujovė, kuri išgelbėjo didžiosios dalies žmonių gyvenimus. Išties, visi tie, kurie neteko darbų, ar tie, kurie nukentėjo dėl sumažėjusių atlyginimų ir negalėjo užmokėti mokesčių už būstą rinkosi paprasčiausią problemos sprendimą – greitają paskolą.

Taip darydami daugelis asmenų tikrai gavo naudos – gavę greituosius kreditus kelių mėnesių laikotarpiui jie išvengė bet kokių įmanomų finansinių nesklandumų, o tada nesunkiai juos grąžino bei gyveno kaip gyvenę.

Aišku ne visiems taip pasisekė. Daugelis apskritai negalėjo gauti greitos paskolos dėl blogos skolinimosi istorijos, kitiems greitieji kreditai nebuvo suteikti dėl to, jog jie neturėjo pastovių pajamų 3 mėnesius iš eilės. Tiesa, šiuo atvėju tokiem žmonėm turbūt netgi labai pasisekė, kadangi vargu ar jie būtų sugebėję sumokėti pasiskolintą kreditą nustatytu laiku.

Laiku atiduoti greitąjį kreditą yra tikrai svarbu. Pradėti galime vardinti nuo pliusų – su nuolatiniais skolininkais kai kurios greitųjų kreditų bendrovės derina palūkanų kainas – taigi ateityje Jums gali pavykti pasiskolinti tiesiog pigiau. Taip pat visi įrašai apie Jūsų skolinimąsi išlieka tam tikrose duomenų bazėse – jeigu skolinatės atsakingai, lengviau gausite kur kas didesnės reikšmės paskolą, pvz. būsto.

Kai kam vis dar atrodo, kad greitosios paskolos gavimas – painus ir daug laiko užimantis dalykas. Tai taip pat nėra tiesa. Turint reikiamą banko kortelę (pinigų pervedimas tarp to pačio banko sąskaitų trunka ~5min bet kuriuo paros metu, kai tarp skirtingų bankų šis laikas prasitęsia iki visos paros) greitą paskolą gausite per 15 minučių kelių mygtukų pagalba. Taigi – žymiai paprastesnės galimybės trumpam laiko tarpui praturtėti, tiesa kartu ir didesnės žlugti.

Gerėjant technologijoms atsirado ir daugiau galimybių greitam kreditui gauti. Kai kurios įmonės suteikia galimybę tai padaryti net mobiliojo telefono pagalba! Kartais darosi įdomu, kaip galėsime pasiimti greitajį kreditą ateityje, jei technologijos taip tobulėja jau dabar.

Kaip ir bet kokia kita paskola, greitas kreditas – turi būti atiduotas per nustatytą laiko tarpą. To nepadarius, Jums augs delspinigiai, kurie paprastai yra nustatyti greitų kreditų bendrovės, taigi, natūralu, jog gali “užaugti” gana nemaža suma. Nekreipiant dėmesio į vis augančius delspinigius, paskolų bendrovė nesitaikstys su slapstymųsi – po mėnesio byla būna perduota anstoliui, kuris su Jumis “tvarkosi” įstatymų nustatyta tvarka.

Aišku, greitas kreditas nėra blogas dalykas, jei esate 100% užtikrintas, kad galėsite grąžinti jį. Jei taip esate įsitikinęs – skolinkitės net neabejodami – visai nepralaimėsit.