Kaip skolintis pinigų neišeinant iš namų

Greitos paskolos internetu

Greitos paskolos internetu

Greitos paskolos internetu – tai paslauga, kuria pastaruoju metu naudojasi vis daugiau ir daugiau žmonių.  Juk kiekvienas  iš mūsų svajojame apie gražius namus, gerą poilsį ar naujesnį automobilį. Studijuojantys svarsto apie galimybę turėti modernesnį kompiuterį, išmanųjį telefoną ar tiesiog sumokėti už studijas. Ne visuomet galime įsigyti tai apie ką svajojame, nes tam paprasčiausiai pritrūksta pinigų.

Šiuolaikinis gyvenimas be interneto jau sunkiai įsivaizduojamas. Džiugu, kad internetu galima ne tik išsirinkti patikusią prekę ar nuostabią kelionę atostogoms bei susimokėti už ją, bet ir pasiskolinti pinigų.

Paskolos yra daugelio žmonių neatsiejama gyvenimo dalis, tačiau eiti į banką, laukti eilutėje ir gauti atsakymą šiek tiek užtrunka. Norite gauti paskolą tuojau pat – tuomet Jums pagelbės internetas.

Puiki pagalba kai reikia skolintis greitai ir trumpam

Greita paskola – tinkama tuomet kai susiduriame su neplanuotomis išlaidomis ir tuo metu neturime lėšų joms padengti. Tuomet  svarstome kas galėtų greitai pagelbėti, o artimųjų ir draugų prašyti pagalbos nedrįstame. Puiki išeitis – paskolos internetu. Jei nusprendėte pasiskolinti  internetu – galite tai padaryti ir per 15 min. tiesiog užpildžius paraišką. Skolintis galima bet kurią savaitės dieną ir netgi 24 val. per parą. Laukti atsakymo tikrai nereikia kelias dienas, būtent todėl šio tipo paskolos vadinamos greitos. Sulaukus teigiamo atsakymo į Jūsų sąskaitą netrukus yra pervedama pageidaujama pinigų suma.

Šios vartojamosios paskolos dažniausiai imamos vieno mėnesio laikotarpiui (galima imti ir ilgesniam laikotarpiui), o naudojantis šia paslauga pirmą kartą – palūkanos neskaičiuojamos. Dar vienas paskolos internetu privalumas – šiai paskolai nereikalingas užstatas ar laidavimas.

Kaip išsirinkti tinkamiausią kreditorių

Internete – daugybė kredito bendrovių siūlančių paslaugas – greitos paskolos internetu.  Kurią bendrovę išsirinkti nuspręsti visai nesudėtinga – reikia peržiūrėti siūlomus palūkanų dydžius bei sekti vykdomas akcijas (kai kurios bendrovės netgi apdovanoja savo klientus šauniais prizais). Kiekviena bendrovė pateiks pasiūlymą su konkrečiu gražinimo terminu ir kredito grąžinimo suma. Reikia atminti, kad Greitieji kreditai  suteikiami tam tikrą amžiaus grupę atitinkantiems asmenims (amžiaus riba skirtingų kreditorių varijuoja tarp 18-73 m.). Šio tipo paskolos nesuteikiamos asmenims, neturintiems nuolatinių pajamų. Greitos paskolos internetu suteikiamos pagal patvirtintas greitųjų vartojimo kreditų išdavimo taisykles.

Užpildyti paraišką nesudėtinga

Užpildyti paraišką internetu visai paprasta. Dažniausiai atliekami šie žingsneliai:

  • pirmiausia reikia užsiregistruoti pateikiant savo duomenis (registracijos patvirtinimui imamas 1 ct. mokestis, kurį reikia pervesti į vieną iš kredito bendrovių nurodytų sąskaitų);
  • reikalinga nurodyti pageidaujamos paskolos sumą;
  • nurodyti terminą, per kurį ketinate gražinti paskolą;
  • susipažinti ir patvirtinti,  kad sutinkate su kredito sutarties sąlygomis.

Neturite galimybės naudotis kompiuteriu, tačiau norite greitos paskolos ir turite mobilųjį telefoną – tuomet galite siųsti trumpą SMS žinutę ir paraišką užpildyti telefonu.

Svarbu grąžinti laiku

Šio tipo paskolos grąžinamos sutartyje numatytu terminu, tačiau dauguma kredito bendrovių suteikia galimybę grąžinimo terminą pratęsti. Greitas kreditas yra puikus trumpalaikis finansinių problemų sprendimo būdas. Be abejo skolintis reikia atsakingai ir įvertinti savo galimybes paimtą paskolą grąžinti. Informaciją apie finansinių įsipareigojimų nevykdančius asmenis kredito bendrovės turi teisę pateikti skolininkų registrui, o tai gali turėti įtakos svarstant kredito suteikimo klausimus ateityje.

Greitos paskolos internetu visa para pasiruošusios padėti kiekvienam susidūrusiam su finansiniais sunkumais dirbančiam asmeniui.

Greitos paskolos internetu – patogus ir efektyvus sprendimas žmonėms taupantiems laiką.