Pats lengviausias būdas pašalinti lengvas, trumpalaikes pinigines bėdas gali būti greitos paskolos. Juk pasiimti galite nemažą sumą pinigų, o ją sumokėti dažniausiai reikėtų per kelis mėnesius. Taigi turite daugybę laiko uždirbti pasiskolintus pinigus.

Pasiimti greitą kreditą šiandieną tikrai nėra kėblu – kreditus skolina labai didelis kiekis įmonių, kuris tik daugėja, paskelbus istatymo pataisą, kuri suteikia galimybę tokia veikla užsiimti ir fiziniams asmenims.

Aišku didėjanti konkurencija yra ypatingai gerai, mums, skolininkams. Visų pirma, tai įtakoja mažesnes paskolų kainas. Taip pat norėdamos pritraukti daugiau klientų, didžioji dalis greitų kreditų įmonių supaprastina skolinimosi sąlygas, ilgina atidavimo terminus. Taigi – gauti greitą paskolą darosi vis lengviau ir lengviau. Ir vargu ar situacija ateityje sunkės.

Tiesa ta, kad lengvėjančios sąlygos jokiu būdu negali privesti prie lengvabūdiškumo atiduodant greitą kreditą. Už vėlavimą – Jums bus skaičiuojami delspinigiai, o jei kredito negrąžinsite per 30 dienų (priklauso nuo greitųjų kreditų įmonęs) Jums netgi gali būti pateiktas ieškinys, kurį Jūs be abejo pralaimėsite, ir turėsite atiduoti labai didelę pinigų sumą, o negana to būsite nubaustas laisvės atėmimo bausme arba didele finansine bauda.

Taip pat konkurencija skatina imones ieškoti ir kitų būdų, kaip pritraukti klientų. Vienas iš tokių – patogumas. Istorija byloja, kad didžioji dalis žmonių sutinka mokėti netgi ženkliai didesnę pinigų sumą vien už kokybę ir patogumą (pvz. “Apple” produktai), taigi šiandien viskas yra perkelta į internetą. Paskolos gali būti gautos tiek SMS žinutės pagalba, tiek internetu. O kas puikiausia – didžioji dalis sistemų yra automatizuotos, ir greitosios paskolos į Jūsų banko sąskaitas būna pervedamos 15 minučių laikotarpyje! Atrodo kur kas geriau, nei eilės prie “kiosko” bei krūvos popierių. O kam gi turime už visą tai sakyti ačiū? Tetai konkurencijai.

Net jeigu kreditą gauti yra labai lengva, nevertėtų tuo piknaudžiauti ir iškilus bet kokiai bėdai kaip vienintelio bėdų sprendimo griebtis greitos paskolos – net jeigu visuomet sekasi nesunkiai gražinti greitąją paskolą, visuomet lieka nedidelė tikimybė suklysti, nespėti gražinti paskolos, o tada susilaukti delspinigių, o galbūt net paties blogiausio – įrašo “CreditInfo” registre. Ką tai reikštų? Ogi tai, kad ateityje Jums gauti greitą paskolą būtų labai sunku, o apie būsto paskolą iš esmės galite tik pasvajoti. Taigi, kartais geriau spręskite problemas sunkesniu, bet saugesniu būdu.

Tad štai kokios yra greitosios paskolos – paprastos, be abejo, greitos, dažnai pigios, bet praktiškai visuomet – be galo klastingos.