Mobilus etikečių spausdintuvasEtikeciu spausdintuvas – jokia naujovė tiek smulkios, tiek stambios gamybos įmonėse. Šie įrenginiai aktualūs dėl paprasto, greito ir efektyvaus spalvotų ir juodai baltų etikečių spausdinimo, leidžiančio aktualizuoti savo produktų pakuočių unikalumą. Vienos tokius spausdinimo aparatus parduodančios įmonės konsultantas Remigijus sako, kad šie įrenginiai laikui bėgant sparčiai modernėja: suteikia galimybę palengvinti gamybos procesą, leidžia kokybiškai atspindėti savo prekės ženklą. Ką apie etikečių spausdintuvus naudinga žinoti norintiems įsigyti šį aparatą ar seną pakeisti nauju?

Spalvotų etikečių spausdinimas – iššūkis išsirinkti?

Remigijus pradeda nuo to, kad dažniausiai lipniu etikeciu spausdintuvas praverčia kiekvienai įmonei: „Turime pačių įvairiausių klientų. Nuo smulkių verslininkų, kurių gamybos apimtys visai mažos, iki stambių kompanijų, prekybos centrų tinklų ir panašiai. Žinoma, jiems aktualūs labai skirtingi įrenginiai. Kai omenyje turimas etikeciu spausdintuvas kaina priklauso nuo techninių įrenginio galimybių: spausdinimo raiškos, spartos, to, kiek vienetų etikečių aparatas pajėgus paruošti. Jei reikalingas juodai-baltų etikečių spausdinimo įrenginys, viskas labai paprasta – tokie dažniausiai yra nebrangūs. Už palyginus nedidelę kainą galima įsigyti spausdintuvą, kuris per trumpą laiką paruoš iki keliolikos tūkstančių vienodų etikečių. Štai, su didesniu iššūkiu išsirinkti susiduria tie, kuriems reikalingas įrenginys spalvotam spausdinimui.“. Vis dėlto, reikia sutikti, kad daugumai įmonių pakanka vidutinio galingumo spausdintuvo, kuris reikalingas paprastas etiketes spausdinti „čia ir dabar“. Ką Remigijus rekomenduotų šiai kategorijai? „Jei manęs paklaustų asmeninės nuomonės, koks yra išties kokybiškas ir kiekvieno sumokėto cento vertas etikeciu spausdintuvas zebra yra puikus tokių įrenginių gamintojas. „Zebra“ etikečių ir lipdukų spausdintuvai pasižymi greičiu ir paprastumu: tai aktualu daugumai įmonių, kuriems nereikalingos fotografinės kokybės spalvotos etiketės. Visgi, kaip ir minėjau, kai kam tai aktualu – čia reikalinga išsamesnė konsultacija.“.

Dėmesys vaizdo raiškai

„Spalvotų etikečių spausdinimas – nepaprastas reikalas. Dėl to čia reikalinga ypatingai kokybiška technika. Nemažai įmonių klystama, nusprendus, kad ir vidutinės kokybės spausdintuvo pakaks jų ruošiamų gaminių etiketėms. Neva jos vis tiek dažniausiai būna smulkios, teksto mažai, tad kam investuoti. Mano akimis, investuoti reikia – tai netgi būtina. Kadangi etiketės kokybė tarsi ir kuria pirmą įspūdį. Sutiksite, kad spalvinga, estetiškai atrodanti gaminio pakuotė iš karto patraukia dėmesį ir intriguoja. Įmonė, kuri investuoja į šį vaizdą, mano nuomone, visuomet laimi. Tad spalvotas etikeciu spausdintuvas turi pasižymėti aukšta vaizdo raiška. Be to, svarbus ir ekonomiškumas, taupus rašalo naudojimas, jei žinoma, kad teks spausdinti didelius etikečių kiekius. Tinkama eksploatacija svarbi, ypatingai, jei visai įmonei tenka vienas spausdintuvas. Derėtų pamąstyti, ar prireikus bus paprasta gauti jam dažų, atsarginių detalių. Importuojant produkciją iš tolimo užsienio, tai gana dažna problema – kai kada sugedusių detalių pakeitimas visiškai naujomis kainuoja panašiai kiek naujas spausdintuvas.“. Remigijus teigia, kad visų su spausdintuvais susijusių aspektų ir neįmanoma iškart paliesti: „Dažnai pastebiu, kad apie spausdintuvus klientus konsultuoju žymiai ilgiau nei apie kitus įrenginius. Juk čia tokia plati tema ir sfera – spausdintuvų rinkoje daugybė, tačiau būtina atskirti, kaip sakoma, pelus nuo grūdų. Pirma, konsultuokitės su specialistais. Antra, atminkite, kad tinkama investicija reikš ilgaamžiškumą ir sėkmingą eksploataciją. Patarčiau netaupyti, nes taip tik išauga šansai įsigyti spausdintuvą, kuriuo „džiaugsitės“ kelis mėnesius. Ypač, jei jūsų gamybos apimtys didelės. Trečia, nenuvertinkite vaizdo raiškos – svarbu, kad etikeciu spausdintuvas būtų ne tik greitas ir galingas, bet ir „gabus pasiūlyti“ aukštą spaudos kokybę. Galiausiai, tai svarbi įvaizdžio formavimo dalis.“.