vestuvinės dovanosVestuvės pilna rūpesčių šventė ne tik jauniesiems, tačiau ir jų svečiams. Jei jauniesiems tenka vestuvių organizavimo rūpesčiai, tai šventės svečiai privalo pasirūpinti deramomis dovanomis, prabangiais kostiumais, bei susiorganizuoti laisvas dvi dienas vestuvėms atšvęsti. Nors patiems jaunavedžiams vestuvių dovanos nėra labai svarbu, visgi dovanojimas per vestuves yra amžių amžius išsilaikiusi tradicija, todėl kiekvienas vestuvių svečias privalo atvykti su dovana. Renkant vestuvių dovanas reikia suvokti tai, jog jaunavedžiai ne kartą kraustysis, keis namų apyvokos daiktus naujais, todėl nevertėtų dovanoti kasdienių buitinių prietaisų, indų ar kitų daiktų, kuriuos nesunkiai galima įsigyti bet kada jų prireikus. Kad neapkrauti jaunavedžių bereikalingų daiktų našta, geriau dovanoti originalias, nepamirštamus įgūdžius paliksiančias dovanas.

Turbūt pati įspūdingiausia dovana, kurią galima įteikti jauniesiems, tai kokia nors kelionė. Savaime suprantama išrinkti kelionę nėra lengva, nes reikia bent daugmaž žinoti kokią šalį norėtų aplankyti jaunieji, kokio tipo poilsį jie mėgsta, be to tikslų laiką kada jie bus laisvi. Jei nežinote kada jaunieji turėtų laisvą savaitę kelionei, galite dovanoti kelioninį kuponą, kurį bus galima panaudoti bet kada, bet kuriai kupono kainą atitinkančiai kelionei.

Jaunuosius taip pat galite nustebinti padovanoję skrydį oro balionu, pasiplaukiojimą baidarėmis, vandens motociklais ar bet kokią kitą ganėtinai egzotišką pramogą. Ekstremalios vestuvines dovanos bus žymiai įsimintinesnės, naudingesnės ir įdomesnės nei visiems senai atsibodę indų komplektai, nuotraukų albumai ar kokie nors namų apyvokos daiktai, kuriuos nesunkiai galima įsigyti bet kurioje parduotuvėje. Galbūt patys jaunieji niekuomet neišdrįstu pakeliauti oro balionu, todėl padovanoję skrydžio oro balionu kuponą, galėsite džiaugtis, jog paįvairinote dviejų žmonių gyvenimus.

Be kelionių ar ekstremalių pramogų, jauniesiems galite dovanoti masažą ar net kelių dienų poilsį SPA komplekse. SPA kompleksų dovanų kuponai patogūs, nes dažniausiai juos galima išnaudoti kelių mėnesių ar metų bėgyje, todėl jaunieji galės laisvai pasirinkti jiems tinkamiausią laiką.

Taip pat ganėtinai originali ir įdomi vestuvių dovana, galėtų būti seminaras ar kokie nors mokymai dviems. Tai galėtų būti kelių dienų trukmės jogos seminaras, masažo arba šokių mokymai. Tokio tipo dovana bus netik originali, tačiau ir turės išliekamąją vertę, kadangi jaunieji išmoks ko nors naujo, ką galės pritaikyti ateityje.

Taigi, renkant vestuvių dovaną reikėtų nepatingėti ir sugalvoti ką nors iš ties įsimintino ir įdomaus. Tradiciniai indų komplektai ar panašaus tipo dovanos niekam nebereikalingos bei nuobodžios, todėl gali būti ne tik nenaudingi, tačiau ir visiškai bereikalinga jaunavedžių našta.