Išskirtinis vestuvinių suknelių salonas – „Uno Momento“

Gruodžio 1 d. Panevėžyje duris atvėrė naujas, pilnas jaunatviško entuziazmo ir besiruošiantis įnešti naujovių į Lietuvos vestuvių rinką vestuvinių suknelių salonas „Uno Momento“ įsikūręs Topolių al. 15, tiesiai priešais Panevėžio miesto metrikacijos skyrių.

„Salonas pristato naujas 2013 metų kolekcijos sukneles iš „Mori Lee“, „Victoria Jane“, „Ronald Joyce‘ ir daugelio kitų kolekcijų taip pat „Pink“ batelius. Be suknelių ir batelių bus siūlomos stilingos dovanos ir papuošimai vestuvių stalui, papuošimai automobiliams ir bažnyčiai, staltiesės bei kėdžių užvalkalai. Pagalvėlės žiedams, skėčiai, krepšeliai gėlėms ir daugelis kitų priedų. Taip pat vestuvinio valso ir kitos šokio pamokos jauniesiems, norintiems gerai pasirodyti tą vienintelę dieną. Tikimės sulaukti būsimų nuotakų iš visos Lietuvos bei iš kaimyninės Latvijos“ – sako vestuvinių suknelių salono „Uno Momento“ vadovė Indrė Malinauskaitė.

„Su malonumu, bendradarbiausime su kitais Lietuvos ir užsienio vestuvinių suknelių salonais. Pasiūlysime savo kurtus papuošimus automobiliams bei bažnyčiai, taip pat stilingas rankų darbo dovanas ir papuošimus vestuvių stalui. Visiems norintiems teiksime konsultacijas apie šio verslo ypatumus bei pasiūlysime atsidaryti „Uno Momento“ vardu pažymėtus vestuvinių suknelių salonus franšizės pagrindų visoje Lietuvoje“ – pasakoja vadovė Indrė Malinauskaitė.

„Uno Momento“ salonas išsiskirs nuostabiomis suknelėmis, savo jaukumu, dideliu sukoncentruotu papildomų paslaugų spektru vestuvėms, ko nesiūlo kiti salonai nei mūsų mieste nei kituose miestuose.

Dėl smulkesnės informacijos kreipkitės:

Vaidas Šukys
Salono „Uno Momento“
Konsultantas ir pardavimų vadovas
Tel. 8 675 75500
El. p. salonasum@gmail.com
www.unomomento.lt