Jau saulėlė vėl atkopdama… – daugumai puikiai žinoma pradžia iš legendinio K. Donelaičio kūrinio „Metai“. Budina ji visą svietą, įskaitant ir tuos, kurie keltis visai nesinori. Tačiau ką gi daryti, kai miegamojo langai tiesiai į Rytus, o saulė kyla dar prieš 4 valandą ryto? Išeitis – žaliuzės.

Tiek žaliuzės, tiek jas iš populiarumo šiek tiek stumiantys roletai yra puikus pasirinkimas minėtoje situacijoje. Ir ne tik minėtoje, bet ir šimtuose kitų įvairių situacijų, kurių visų tikrai neišvardinsime. Visgi, įdomiau ir naudingiau sužinoti, kaip išsirinkti tinkamas žaliuzes, ką reikia žinoti prieš einant į parduotuvę ar atsiverčiant interneto parduotuvės puslapį.

Pirmiausiai išmatuokite langus. Nuo kur iki kur matuoti priklauso nuo to, kokio tipo žaliuzes rinksitės, kaip jas kabinsite. Vieni renkasi kabinamas virš lango ir uždengiančias tiek langą, tiek ir aplink jį, įskaitant palangę, kiti įleidžia į nišą ar kaip nors kitaip. Taigi, išmatuokite langų pločius, aukščius. Turėkite šiuos matmenis su savimi kai eisite rinktis žaliuzių. Atkreipkite dėmesį į langų atidarymą ir rankenas. Jei langas perskeltas į dvi dalis, rankena ar rankenos, tikėtina, yra viduryje. Tokiu atveju kur kas patogiau turėtų būti rinktis dvejas siauresnes žaliuzes nei vienas ištisines, nebent renkatės vertikalias, kurios per vidurį atsiskiria.

Iš anksto reikėtų pasvarstyti, kokios spalvos, atspalvio ar rašto žaliuzės Jums labiau tiks, geriau derės prie namų interjero. Galutinio sprendimo priimti nėra būtina, tačiau bent orientacinį reikėtų nuspręsti.

Prekiaujate žaliuzėmis? Būkite matomi – pasinaudokite SEO paslaugomis!