konteineriu pervezimas

Konteinerių pervežimas yra apskaičiuojamas pagal atstumą kurį reikia nuvežti. Ta fiksuota kaina kurios jūs sumažinti negalite jei siunčiate krovinius retai ir mažais kiekiais. Tačiau vieną dalyką galite padaryti kuris padės sumažinti transportavimo kainą – tai yra optimaliai išnaudoti konteinerio plotą ir bendra jo erdvę. Visų pirma reikia teisingai pasirinkti konteinerį nes jų yra skirtingo dydžio ir tipų. Jei vieno konteinerio jums per daug teks siųsti kaip dalinį krovinį ir mokėti didesnę kainą ir tokiu atveju transporto įmonės nieko geresnio jums deja pasiūlyt negalės.

Pirmas dalykas nuo ko priklauso konteinerio erdvės optimizavimas yra tai į ką supakuota jūsų gaminama ar parduodama produkcija. Jei produkcija yra biri ar skysta tuomet ją teks sukrauti į didmaišius ar specialius plastikinius konteinerius, ne visada įmanoma tokius krovinius krauti vieną ant kito tai priklauso nuo to ar krovinio viršus yra plokščias, ar galima ant jo uždėti kitą plokštumą ar kitaip pritvirtinti kad stovėtų stabiliai ir atlaikytų visą transportavimo ciklą. Jeigu supakuota kartoninėse dėžėse reikės sudėti ant padėklų, biriems produktams tinka ir padėklų apvadai.

Tam kad geriausiai išnaudotumėte konteinerio plotą reikia išsirinkti tinkamo dydžio padėklo, dažniausiai naudojamo euro paletės tinka ne visais atvejais, viskas priklauso nuo jūsų krovinio gabaritų. Geriausia visgi jei tai būtų standartinio dydžio padėklas 800×1200 arba 1000×1200.

Mediniai padėklai turi būti sertifikuoti, termiškai apdoroti su specialiu ženklinimu ant kiekvieno padėklo. Į 20 pėdų konteinerį telpa iki 11 euro padėklų ir dvigubai daugiau t.y 22-24 į 40 pėdų konteinerį, taip priklauso kaip išdėliosite. Vienas iš variantų kurį galite naudoti tai yra nestandartinių išmatavimų uždaro tipo mediniai konteineri. Juos galite užsakyti medinę tarą gaminančiose įmonėse kurios pritaikys pagal jūsų prekes. Šie konteineriai gali būti ir 2300 mm ilgio kad tiksliai tilptų ir neviršytų jūrinio konteinerio aukščio.