Ką atlieka skirtingi lazeriai veidui?

Lazerinės odos procedūros yra viena iš daugelio veido procedūrų, kurios gali padėti sumažinti smulkias linijas, raukšles, amžiaus dėmes ir spuogus. Lazeriai taip pat gali pagyvinti odos atspalvį, išlyginti odos tekstūrą ir atkurti veido elastingumą bei putlumą.

Šiame vadove bus aprašyta, kaip veikia lazeriai, kai kalbama apie odos priežiūrą, veido gydymo lazeriu tipus ir geriausią būdą pagerinti bet kokio gydymo lazeriu poveikį.

Lazeris techniškai yra šviesa, tačiau jis šiek tiek skiriasi nuo mūsų kasdienių šviesos šaltinių. Lazeriai gamina panašaus bangos ilgio šviesą, sukurdami siaurą koncentruotos šviesos spindulį. Šios dirbtinai sukurtos šviesos yra tarsi pučiamųjų orkestras, grojantis tą pačią melodiją tuo pačiu tempu – fokusuotai, tiksliai ir galingai.

Kaip veikia gydymas lazeriu?

Skirtingi lazeriai veidui atlieka skirtingus dalykus, tačiau visi jie veikia panašiai. Intensyviai sufokusuota šviesa palaiko seną, pažeistą odą ląstelių lygmeniu. Iš ten lazeris šildo ir pažeidžia gilesnius odos sluoksnius. Tačiau nesijaudinkite, ši žala iš tikrųjų yra fantastiškas dalykas. Lazeriai priverčia jūsų kūno odos sistemas pereiti į gijimo režimą. Kai odos ląstelės pažeidžiamos lazeriu, jūsų kūnas reaguoja gamindamas jauninantį kolageną. Todėl ši lazerio terapija pagerina jūsų odos tekstūrą ir bendrą bet kokio tipo odos išvaizdą.

Pasibaigus atsigavimo laikui, jūsų oda bus lygesnė, skaistesnė, tolygesnė ir stangresnė – ypač jei ruošiatės ir prižiūrite odą naudodami specialų regeneruojantį odos nektarą. Ši neįtikėtina formulė, kurią visur rekomenduoja dermatologai, tiesiogiai palaiko jūsų ląstelių kolageno ir elastino gamybą, pagreitina atsigavimo laiką, o gydymo lazeriu rezultatai išlieka dar ilgiau.

Kiekviena veido procedūra lazeriu priartina prie gražiausios ir spindinčios odos atskleidimo. Nesvarbu, kurią procedūrą pasirinksite, esate pakeliui į atjauninimą. Supratimas, kaip prižiūrėti veidą po gydymo lazeriu ir prieš procedūrą, gali skirtis tarp puikios ir nuostabios odos.