Ką reikia žinoti apie nešiojamas kolonėles?

Nešiojamos kolonėlės tapo neatsiejama jaunimo mados dalis. Klausytis muzikos norisi kokybiškai ir patogiai. Iš dalies šį poreikį patenkina išmanūs telefonai su geresnės kokybės garsiakalbiu, tačiau garso stiprumo jiems nepakanka ir jie tinka tik klausytis žinias arba žiūrėti Youtube turinį. Jei norisi girdėti daugiau vidutinių ir žemų dažnių – jums tinkamiausios nešiojamos bluetooth kolonėlės. Į ką atkreipti dėmesį renkantis nešiojamas kolonėles?

Dydis ir galingumas

Tai labai svarbūs parametrai renkantis nešiojamas kolonėles. Kuo didesnę kolonėlę pasirinksite tuo didesnį svorį turėsite nešti. Žinoma, jei kolonėlę naudojate važiuodami dviračiu, motoroleriu ar naudojate kieme dirbdami, pramogaudami, kolonėlės svoris nesvarbus, nes ji naudojama kaip stacionari. Patogumas tik tas, kad nereikia įjungti į elektros lizdą ir sujungti su įrenginiu iš kurio transliuojate muziką. Žygyje gamtoje ar pasivaikščiojimui bus svarbu net ir šimto gramų svorio skirtumas, todėl apie tai, kur ir kaip dažniausiai naudosite įrenginį, reikia pagalvoti iš anksto. Dydis svarbu ir kelionėse, kai į lagaminą norite sutalpinti svarbiausius savo asmeninius daiktus nepamirštant kompiuterio ir kitų išmaniųjų įrenginių. Kita medalio pusė – galingumas. Paprastai, kuo mažesnė kolonėlė, tuo ir garsas silpnesnis, tad šioje situacijoje turėsite priimti kompromisą – rinktis kompaktiška kolonėlės dydį ar galingumą. Patogiausias nešiojamos kolonėlės dydis yra 15-20 centimetrų.

Garso kokybė

Norint nusipirkti nešiojamą kolonėlę dėl kurios nereikėtų gailėtis ateityje, nerekomenduojame tokio daikto pirkti internete. Priežastis paprasta – nėra galimybės išbandyti gaminį ir įsitikinti ar garso kokybė jus tenkina. Priešingai, parduotuvėje galėsite išbandyti net keleto skirtingų gamintojų modelius ir juos palyginti. Viena iš parametrų apie kurį jau minėjome, tai galingumas. Mažos kolonėlės turi iki 20 vatų galios, decibelais tai būtų 78. To visiškai pakanka naudoti kolonėlę namuose ir lauko sąlygomis, tačiau atminkite, kuo labiau padidinsite garsą, tuo didesni bus skambesio iškraipymai. Kokybiškai šios kolonėlės groja tik žemu arba vidutiniu garsu. Kitas kolonėlės parametras į kurį reikia atsižvelgti yra hercai. Kuo platesnis diapazonas, tuo kolonėlė geriau atkuria muzikos garsus. Tam tikriems muzikos stiliams tai nėra svarbu, tačiau jie esate melomanas, jums tai turėtų rūpėti. Taigi, svarbiausias patarimas jums – išbandyti dominančią kolonėlę prieš perkant.