Efektyvaus plovimo ir dėmių pašalinimo metu svarbu teisingai naudoti skystą skalbiklį. Mūsų skalbimo patarimai gali padėti jums pasiekti tobulą švarią išvaizdą, kvapą ir pojūtį, kai po pirmo skalbimo išimate drabužius iš skalbimo mašinos. Tačiau norėdami kuo geriau išnaudoti skystą skalbiklį, turite įsitikinti, kad mokate naudotis. Jei reikia stiprių dėmių, išankstinis apdorojimas yra geriausias būdas pasiekti puikių rezultatų. O su skystu skalbikliu ir paruošto dangtelio dangteliu viskas negali būti paprasčiau. Tiesiog užpilkite ploviklio ant dėmės ir naudodami lanksčius sparnus ant paruošto dangtelio skleiskite skalbimo priemonę giliai į drabužio pluoštus.

Kiek dozuoti kai reikia skalbti skalbinius, svarbu naudoti tinkamą skalbimo skysčio kiekį. Bet jums reikalingas  kiekis priklauso nuo kelių skirtingų kriterijų. Prieš naudodami paruoštą  dangtelį kaip dozavimo įtaisą, pirmiausia patikrinkite savo pakuotės dozavimo instrukcijas, kad įsitikintumėte, jog skysti skalbimo milteliai naudojami pagal dozę. ploviklio dozavimo gairės Kaip dozuoti, Galite naudoti paruošto dangtelio dangtelį kaip dozavimo prietaisą. Tiesiog užpildykite jį pagal aukščiau pateiktas instrukcijas ir įdėkite tiesiai į skalbimo mašinos būgną ant skalbinių. Dozavimas tiesiai į būgną padeda pasiekti puikių rezultatų. Tiesą sakant, jei pilsite skystį į stalčių, skalbimo priemonė gali pasimesti skalbimo mašinos vamzdžiuose prieš pasiekdama būgną, sumažindama efektyvumą.

Naudodamiesi delno gudrybėmis, neperkraukite. Tiesiog įpilkite arbatinį šaukštelį skysto ploviklio į šiek tiek šilto vandens vonelę, dėkite dėmėtą drabužį į vandenį, porą minučių apverskite rankomis ir perkelkite drabužį į kitą vandenį. Praskalaukite drabužius keletą kartų ištraukdami iš vandens, tada, kai nebeliks muilo, padėkite drabužį ant lygaus paviršiaus ir leiskite jam kelias valandas nudžiūti. Visada patikrinkite audinio priežiūros etiketes. Taip pat, kad pasiektumėte geriausių rezultatų