Ką reikia žinoti prieš įsigyjant LED šviestuvus?

Prieš perkant LED šviestuvus, svarbu atsižvelgti į jų energijos vartojimo efektyvumą ir sutaupymą. LED lempos yra gerai žinomos dėl savo našumo, energijos mažinimo, efektyvumo ir ilgalaikio taupymo. Pakeitę tradicines lemputes LED lemputėmis, asmenys gali sutaupyti pinigų už elektros sąskaitas, nes LED lemputės sunaudoja mažiau energijos nei tradicinės lemputės. Be to, šie šviestuvai tarnauja ilgiau – iki 30 metų. Todėl investuojant į LED šviestuvus ilgainiui galima žymiai sutaupyti. Taip pat verta paminėti, kad kai kurios vyriausybės siūlo paskatas arba nuolaidas perkant energiją taupančius LED šviestuvus.

Kitas svarbus aspektas perkant LED šviestuvus yra jų liumenai ir spalvos temperatūra. Liumenai matuoja šviesos šaltinio ryškumą, o spalvos temperatūra nurodo šviesos šilumą arba vėsumą. Tinkami liumenai ir spalvinė temperatūra priklausys nuo LED lemputės numatomo naudojimo. Pavyzdžiui, šiltai balti LED šviestuvai, kurių spalvų temperatūra yra apie 2700 K, idealiai tinka sukurti jaukią ir kviečiančią atmosferą gyvenamosiose erdvėse. Kita vertus, šaltai balti LED šviestuvai, kurių spalvų temperatūra yra apie 5000 K, tinka darbo vietų apšvietimui. Todėl prieš perkant būtina atsižvelgti į numatomą LED lempos naudojimą .

Dar vienas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti perkant LED šviestuvus, yra suderinamumas su esamais šviestuvais ir apšvietimo sistemomis. LED lempos gaminamos standartiniuose lizduose, todėl prieš perkant svarbu žinoti, kokio lempos pagrindo reikia. Be to, renkantis lempas su jau integruotu LED šaltiniu, svarbu įvertinti, ar šios lempos turi intensyvumo reguliavimo galimybę ir ar jos yra suderinamos su esamomis šviesos reguliavimo sistemomis. Atsižvelgdami į šiuos veiksnius, asmenys gali užtikrinti, kad įsigyjami LED šviestuvai būtų suderinami su esamais įrenginiais ir sistemomis, todėl montavimas ir naudojimas yra patogesnis. Taip pat svarbu paminėti, kad LED šviestuvus galite įsigyti gera kaina.