privatus seklys kainosŠių paslaugų jums gali neprireikti visą gyvenimą tačiau jeigu taip visgi atsitiktų norime kad neliktumėte pasimetęs ir žinotumėte kaip nepermokėti ir įvertinti teisingą atlygį už darbą šiame straipsnyje pateikiame praktiškus patarimus.Šių paslaugų jums gali neprireikti visą gyvenimą tačiau jeigu taip visgi atsitiktų norime kad neliktumėtepasimetęs ir žinotumėte kaip nepermokėti ir įvertinti teisingą atlygį už darbą šiame straipsnyje pateikiame praktiškus patarimus.

Kaina

Privatus seklys kainos jums iš karto nepasakys nes kiekvienas atvejis yra labai skirtingas ir kažkoks valandinis ar vienkartinis įkainis čia negalioja. Prisidengdami šiuo neapibrėžtumu kai kurie sekliai tuo piktnaudžiauja ir naudojasi streso ir nusivylimo kamuojamais žmonėmis kurie pasiruošę sumokėti bet kokią sumą kad išsiaiškintų teisybę. Supraskite, šio darbo rezultatai greitai nepasiekiami tačiau rezultatas atpirks jūsų sugaištą laiką ir kantrybę. Atsiliepimų apie šias paslaugas teikiančius asmenis daug nerasite todėl pasitikėjimo klausimas yra ypač jautrus perkant tokio tipo paslaugas.

Laikas

Pagrindinis kriterijus pagal kurį vertinamas seklio darbas yra tai kiek laiko reikės skirti atvejui išnagrinėti. Tai sunkiai prognozuojama, be to tyrimo eigoje gali įvykti naujos aplinkybės kurioms taip pat reikės papildomai skirti laiko ir resursų. Labai daug priklauso ir nuo jūsų pačių, kiek vertingos informacijos suteiksite apie sekamą objektą tuo mažiau seklys turės aiškintis pats. Kelionės išlaidos, papildomos apsaugos ir sekimo priemonės labai padidina šios paslaugos kainą todėl reikia įvertinti ar šie veiksmai duos realios naudos.

Rezultatas

Už jus pateiktas nuotraukas, vaizdo ar garso įrašus seklys neturėtų prašyti atskiro užmokesčio, tačiau geriausia jei tai išsiaiškintumėte dar prieš tyrimą. Tik didelę patirtį turintys ekspertai gali atlikti šį darbą be priekaištų todėl samdydami naujokus rizikuojate sukelti įtarimus ir paviešinti savo ketinimus. Atminkite, kad visa surinkta informacija jūsų byloje yra konfidenciali ir turi būti perduota saugoti jums. Jokių kopijų ir atsarginių failų sekliai negali pasilikti.