Kad žavių vasaros vakarų netrikdytų uodų zvimbimas

tinklelis nuo uoduTokie maloniai gaivūs šilti vasaros vakarai, kai norisi laikyti plačiai atvertus langus ir namuose mėgautis šviežiu oru. Tačiau šį malonumą dažniau sugadina visas būrys uodų, atskridusių pasisvečiuoti jūsų namuose. Dabar yra puiki išeitis – tai tinklelis nuo uodu. Šio iš pirmo žvilgsnio paprasto, tačiau labai naudingo tinklelio dėka galėsite laikyti plačiai pravertus langus, mėgautis gryno oro gūsiais ir nepergyventi dėl naktį kankinančių vabzdžių.

Privalumai

Tinkleliai skirti apsaugoti patalpas nuo uodų ir kitų vabzdžių patekimo į vidų. Galima pasirinkti, kad tinkleliai nuo uodu būtų pagaminti iš antibakterinio audinio, kurio dėka ne tik išvengsite vabzdžių, tačiau ir minimaliai sumažinsite žiedadulkių patekimą į kambarius, pastarosios dažnai sukelia alergines reakcijas. Pačio tinklelio konstrukcija gaminama iš aliuminio, kuris yra atsparus lauko veiksniams, taigi tarnaus ilgai ir nereikalaus papildomų išlaidų ar ypatingos priežiūros. tinklai nuo uodu – nepamainomas sprendimas visiems, kurie siekia patalpose išlaikyti gryną bei gaivų orą, tačiau nori išvengti neplanuotų mažųjų svečių.

Rūšys ir tipai

tinklelis nuo uodu gali būti trijų skirtingų tipų, taigi išsirinkite jums labiausiai priimtiną variantą: pirmasis – rėmelio tipo. Jis fiksuojamas magnetais ir gali būti pritvirtintas prie visų tipų langų. Antrasis – roleto tipo. Puikus pasirinkimas, jei norite, kad uodu tinklelis būtų uždėtas ne tik ant langų, bet ir ant balkono ar terasos durų. Tinklelis veikia roletų principu ir gali būti susukamas tiek viršuje, tiek šone. Stengiantis išvengti net mažiausių tarpų tokio tipo tinklelio šonuose įrengiami tankūs šepetėliai. Ir trečiasis tipas – tinklelis tarsi durys. Šis yra patraukliausias žmonės, kurie mėgsta laikyti praviras duris ir džiaugtis dideliais gryno oro gūsiais. Svarbu paminėti, kad tinklas nuo uodu nemažina lango ar durų apimties ir puikiai praleidžia šviesą, taigi netemdo patalpos. Taip pat montuojant tinklelius nepažeidžiamas lango rėmas, nes tvirtinama magnetais arba specialiais kabliukais. Klasikinės tinklelio spalvos yra šios: pilka arba juoda, o pati konstrukcija gali būti: balta, ruda, pilka arba medžio imitacijos. Tačiau visada galimi individualūs užsakymai, kurie patenkins visus jūsų poreikius.

Kur įsigyti?

tinkleliai nuo vabzdžių – sparčiai populiarėja, ypač prieš šiltąjį metų laiką. Jų ieškoti galite parduotuvėse, kurios užsiima įvairių žaliuzių bei roletų prekyba arba specializuotose įmonėse. Taip pat nemažai tokio tipo prekių galite rasti internete. Svarbu kreiptis į patikimus ir tinkamus šios srities specialistus, kad neliktumėte nusivylę galutiniu rezultatu. Taip pat nebijokite klausti ir prieš užsisakant tinkleliai nuo uodu išsiaiškinkite visas reikiamas sąlygas ir prekės savybes. Kainos priklauso nuo įvairių jūsų pageidavimų ir konkretaus atvejo. Aišku, visų pirma nuo langų ar durų dydžio bei kiekio. Taip pat, jei norėsite nestandartinių rėmo ar tinklelio spalvų, galite užsisakyti privatų ir išskirtinį dizainą, tačiau tai kainuos papildomai. Galiausiai, apsispręskite ar jums reikalingas antialerginis tinklelis nuo vabzdžių. Šis variantas taip pat bus kiek brangesnis, tačiau labai geras ir optimalus variantas, jei šeimoje yra asmenų, alergiškų žiedadulkėms. Arba tai gali būti puiki prevencinė priemonė prieš alergines reakcijas, jei šeimoje yra mažų vaikų. Tačiau apie viską jums plačiau ir išsamiau papasakos kompanijos atstovai, taigi nedvejokite ir susisiekite su jais. Kai kurios įmonės siūlo “online” tipo konsultavimą visa parą, taigi iškilus net menkiausiems klausimams galite drąsiai kreiptis.

Namuose, sodyboje ar net darbe – tinklelis nuo uodu, tai puikus ir šiuolaikiškas sprendimo būdas, norintiems mėgautis vasaros oro gaiva, tačiau išvengti vabzdžių antpuolio namuose. Įsigiję tinklelius galėsite plačiai praverti langus ir nepergyventi dėl įjungtų šviesų ar televizoriaus, o tiesiog mėgautis tyru lietuvišku oru.