Prasidėjus karštoms vasaros dienoms, daugelis žmonių bando taisyti padėtį, ieškodami būdų kaip atsivėsinti. Tačiau nebūtina bėgti iš namų, norint išvengti karščio. Namuose taip pat galite jaustis komfortiškai net ir karštomis vasaros dienomis, išsirinkę būdą kaip juos atvėsinti. Tokiu atveju dažnas pasirinkimas tampa kondicionierius. Tačiau kondicionieriaus pirkimas ir jo montavimas dažnai pareikalauja nemažai išlaidų ir laiko. Todėl pigesnė ir greitesnė alternatyva kondicionieriui galėtų būti lubiniai ventiliatoriai.

 

Lubiniai ventiliatoriai yra gerai išeitis, jeigu abejojate kondicionieriaus efektyvumu, negalite skirti pakankami lėšų jo įrengimui, dažnai kamuoja sveikatos problemos nuo kondicionieriaus, arba reikia greito efekto už gerą kainos ir kokybės santykį. Lubiniai ventiliatoriai sunaudoja daug mažiau energijos nei oro kondicionieriai, todėl tai yra pigesnis sprendimas.

 

Lubinius ventiliatorius taip pat lengva montuoti ir prižiūrėti, nes jiems reikia tik maitinimo lizdo. Lubinį ventiliatorių yra lengva prižiūrėti, nes užtenka nuvalyti menteles, kurios yra lengvai prieinamos. Tuo tarpu kondicionieriaus priežiūra yra žymiai sudėtingesnė.

 

Lubiniai ventiliatoriai yra ne tik geras spendimas, apsaugantis nuo karščio, bet ir puikus dekoro elementas, kurį galima montuoti bet kurioje namų erdvėje, tiek virtuvėje, miegamajame ar svetainėje, todėl yra universalus vėsinimo variantas.

 

Nors lubiniai ventiliatoriai paprastai yra naudojami vasarą, kai kurie jo modeliai gali atlikti priešingą funkciją. Ši funkcija leidžia besisukančioms mentėms paimti karštą orą ir paskirstyti jį po kambarį, todėl tokiu būdu, patalpa gali būti šildoma greičiau ir taip padedama sumažinti energijos sąnaudas.

 

Nereikėtų pamiršti, jog lubiniai ventiliatoriai taip pat yra ir sveikesnis pasirinkimas nei kondicionieriai, nes ne taip sparčiai atvėsinamas oras, prie kurio organizmas turi prisitaikyti. Dėl kondicionieriaus žmonės dažnai kenčia nuo gerklės skausmo, praranda balsą ar sušąla. To galima išvengti su lubiniais ventiliatoriais. Tai itin svarbu, jeigu namuose yra vaikų ar pagyvenusių žmonių.