ziedai klasikiniai

Sužadėtinei ištarus lemtingąjį „taip“, kiekviena būsima šeima pradeda ruoštis vienintelei savo vestuvių šventei. Būsimų jaunavedžių poros įsisuka į daugybės klausimų, rūpesčių ir svarstymų ratą. Kone vienas pagrindinių pasiruošimo aspektų – vestuviniai žiedai. Apsisprendimas dėl dizaino bei geriausio varianto paieškos kartais užima nemažai laiko. Tad kada pradėti ieškoti vestuvinių žiedų, kad paskui netektų tai daryti paskubomis?Sužadėtinei ištarus lemtingąjį „taip“, kiekviena būsima šeima pradeda ruoštis vienintelei savo vestuvių šventei. Būsimų jaunavedžių poros įsisuka į daugybės klausimų, rūpesčių ir svarstymų ratą. Kone vienas pagrindinių pasiruošimo aspektų – vestuviniai žiedai. Apsisprendimas dėl dizaino bei geriausio varianto paieškos kartais užima nemažai laiko. Tad kada pradėti ieškoti vestuvinių žiedų, kad paskui netektų tai daryti paskubomis?

Kai nuspręsite kokių žiedų norite

Jeigu dar nenusprendėte, ar jūsų meilės simboliu bus žiedai klasikiniai  ar modernūs, geltono ar balto aukso, neverta gaišti laiką lankant juvelyrines parduotuves. Tai atimtų pakankamai daug laiko, o sprendimas, priimtas juvelyrikos salone gali būti skubotas ar įtakotas tos dienos nuotaikos. Juk pasižiūrėti pavyzdžius ir pasitarti su partneriu galite namuose, apžvelgdami internetinių parduotuvių pasiūlą. Žiedų pirkimą planuokite tik kai žinosite kokių žiedų norite.

Kai  nuspręsite kur pirksite

Norint išsirinkti vestuvinių žiedų parduotuvę visiškai nereikia aplankyti visų juvelyrikos salonų. Dauguma parduotuvių turi savo internetines svetaines, kuriose galite peržiūrėti žiedų pasiūlą bei kainas. Taip pat galite pasinaudoti galimybe įsigyti vestuvinius žiedus internetinėje parduotuvėje.

Pirkite vestuvinius žiedus iš anksto

Žinoma, jei vestuvės planuojamos po metų laiko, vestuviniai žiedai gali būti tikrai ne pats pirmas pirkinys. Tačiau ir nepalikite to tarkime, paskutinei savaitei. Skubotas žiedų išsirinkimas gali būti neapgalvotas. Rekomenduojama vėliausiai likus mėnesiui iki vestuvių, jau turėti įsigijus vestuvinius žiedus.

Atsižvelkite į nuotaiką

Nevykite pirkti vestuvinių žiedų, jei esate slogios nuotaikos, pavargę ar blogai jaučiatės. Jaučiami negalavimai gali neigiamai paveikti sprendimą dėl žiedo. Važiuokite pirkti žiedų tada, kai esate puikios nuotaikos ir savijautos, turite tam ūpo ir laiko. Tuomet bus ne tik malonus pats pirkimas, bet ir priimsite geriausius sprendimus.