Kai reikia greitai

Greita paskola – vienas iš būdų gauti pinigų tuomet, kai jų reikia skubiai. Tokių situacijų gali būti šimtai, tačiau daugumai, kol patys su tuo nesusiduria, atrodo, jog kreditai turėtų būti suteikiami ne per keletą minučių, o su ilgesne pareiškėjo finansine analize. Visgi, jei sugedo automobilis, įvyko eismo nelaimė, po kurios Jūsų transporto priemonė netinkama naudoti ar paprasčiausiai sugedo kasdieniam darbui būtinas kompiuteris – greita paskola gali būti labai gera išeitimi, bet prieš skolinantis vis tiek vertėtų gerai įvertinti alternatyvas ir savo finansinę padėtį.

Greitos paskolos įprastai būna gana brangios, todėl jei pinigų poreikis nėra ypatingai didelis, verta labai gerai apsvarstyti šią idėją, tuo tarpu jei pinigų reikia vos ne bet kokia kaina – susitaikykite, kad grąžinti gali tekti ir dvigubai daugiau. Kiek tiksliai reikės grąžinti sužinosite dar prieš pasirašydami sutartį, tačiau suma priklauso nuo Jūsų prašomos paskolos dydžio, kreditavimo trukmės, netgi nuo to, ar esate naujas, ar ne pirmą besiskolinantis klientas.

Jei reikalinga nedidelė pinigų suma, Jums gali tikti populiari akcija, kurios metu pirma paskola nemokamai. Tokia paskola pasižymi ne itin didele suma (įprastai telpa į smulkaus kredito rėmus – iki 290 eurų), terminas būna 1-6 mėn., tačiau būtiniausia sąlyga – privalu visas įmokas mokėti laiku. Vienas pavėlavimas gali priversti Jus patirti didžiules išlaidas, nes bendrovė gali paprašyti padengti akcijos nuolaidas, tai yra, tektų sumokėti reguliarias palūkanas, sutarties sudarymo, administravimo mokesčius. Tai – nemenka pinigų suma.

Tuo atveju jei pirma paskola nemokamai Jums netinka, dairykitės ne tik mažesnių palūkanų, bet bendros mažesnės sumokamos sumos. Tai yra, susumuokite visus mokesčius, jei kredito bendrovė nerašo galutinės mokamos sumos. Tokia papildoma laiko investicija leis rasti tikrai pigiausią pasiūlymą, nes greita paskola gali iš pirmo žvilgsnio atrodyti pigesnė nei yra iš tiesų.