kainos bergenePlanuojate kuriam laikui apsistoti Bergene ir ten pailsėti nuo rutinos? Bijote, kad jūsų turima suma galbūt nebus pakankama geram poilsiui? Iš esmės kiekvienoje šalyje galima išvengti didelių išlaidų, jeigu bus vadovaujamasi tam tikrais patarimais. Elektroninėje erdvėje dabar galima aptikti ne vieną kelionių tinklapį, kuris suteikią visą būtiną informaciją tiek patyrusiems, tiek ir pirmą kartą keliaujantiems žmonėms. Tad, net jeigu ir turite nelabai didelį biudžetą, pirmiausia derėtų internete paieškoti informacijos kaip tinkamai apsiruošti kelionei. Taupymo būdų yra įvairiausių ir tikrai nebus taip, kad teks atsisakyti „visko“. Tad, į ką verta atsižvelgti ir į kokius mitus turėtumėte numoti ranka?

Visų pirma, kiekvienas keliaujantis į Bergeną privalo pasidomėti kas yra miesto kortelė. Tai yra viena iš galimybių ženkliai sumažinti išlaidas. Tarkime, Norite Bergene aplankyti „visus“ mokamus objektus. Už kiekvieną lankymą jums reikėtų sumokėti tam tikrą sumą. Tačiau, turėdami miesto kortelę, jūs galite gauti nemažas nuolaidas. Tai reiškia, kad ši kortelė yra skirta būtent turistams, kurie atvykę nori pamatyti lankytinus objektus mažiausiomis kainomis. Žinoma, kortelė suteikia ir daugiau privalumų, tad čia jau paliekame laiko patiems viskuo pasidomėti.

Daugelis teigia, kad kainos Bergene yra labai didelė, tačiau tokia situacija buvo galbūt prieš kelerius metus. Tai tiesiog yra mitas ir tiek. Kainos Bergene yra labai panašios į lietuviškas, jeigu kalbėtume apie paslaugas (maitinimą, nakvynę ir t.t.). Tačiau pabrėžtina, kad alkoholio ir tabako gaminių kainos čia tikrai yra didesnės, tad jeigu turite tokių „silpnybių“, joms jau tikrai turėsite atseikėti didesnę sumą.

Norint kuo pigiau pailsėti Bergene, patartina dairytis ne tik į populiariausius viešbučius, bet ir į alternatyvas. Dabar yra daug specialių platformų, kurios suteikia galimybę rasti nakvynę pas privačius asmenis. Tai reiškia, kad kartais nuomotis butą ar kambarį iš privačių asmenų yra daug pigiau nei renkantis numerį populiariausiame viešbutyje. Jeigu jūsų tikslas yra kažką pamatyti, tuomet tikrai reikėtų pasidomėti šią galimybe.

Kaip bebūtų, norintiems sužinoti daugiau informacijos apie Bergeną, patartina apsilankyti specialiuose turizmo tinklapiuose.