Dažniausiai Lietuvos piliečiai vertindami savo turtą automobiliui skiria antrąją vietą po nuosavo nekilnojamojo turto. Brangių automobilių vertė žinoma yra reali ir materialinė. O tuo tarpu senesnių modelių automobiliai labiau vertinami ne dėl piniginio įkainojimo, bet dėl galimybės patogiai judėti bet kur ir bet kada. Tad bet kokiu atveju, tiek prabangaus, tiek paprastesnio automobilio praradimas sukelia daug nemalonumų ir rūpesčių. Ir nors draudimo bendrovės kai kuriais atvejais netekus transporto priemonės išmoka kompensacijas, tačiau automobilio saugumu turime pasirūpinti patys. Rekomenduojame jums paprastus ir patikimus būdus, kaip apsaugoti savo automobilį. 

● Garažo vartai

Jei laikote automobilį garaže, vartams skirkite ypatingą dėmesį. Tvirti, patikimi vartai su užraktais bus sunkiai įveikiami įsibrovėliams. Ypač rekomenduojami automatiniai garažo vartai, užtikrinantys ne tik maksimalų saugumą, bet ir patogų jų naudojimą. Šiuos vartus galėsite valdyti pultelio pagalba net neišlipdami iš automobilio.

● Signalizacija

Signalizacija yra pirmoji saugumo priemonė visiems automobiliams. Šioje srityje yra didelis skirtingų saugumo lygių ir veikimo principų signalizacijų pasirinkimas. Pastaruoju metu garsinės signalizacijos vis dažniau pakeičiamos modernesnėmis apsaugos sistemomis, kurios veikia GSM siųstuvų pagalba ir signalą perduoda tik savininkui.

● Apdairumas

Be šiuolaikinių techninių apsaugos priemonių nepamirškite ir paprasčiausių saugumo veiksmų, kurie taip pat padeda išvengti įsilaužėlių. Nepalikite automobilio neapšviestuose skersgatviuose ar nesaugiose aikštelėse. Taip pat visuomet patikrinkite ar palikdami transporto priemonę ją užrakinote. Venkite matomoje vietoje automobilio salone palikti vertingus daiktus. Juk ant sėdynės paliktas kompiuteris gali paskatinti ilgapirščius pabandyti įsilaužti į automobilį. Tai pagrindinės nesudėtingos priemonės, kurios padės apsaugoti savo automobilį. Pasinaudoję šiais patarimais galėsite būti ramūs, kad jūsų transporto priemonė patikimai jums tarnaus daugybę metų.