Kaip apšiltinti medinius langus purškiamomis putomis

Ieškote būdo, kaip apšiltinti medinius langus? Purškiamos putos yra puikus pasirinkimas! Ji gali padėti išlaikyti jūsų namus šiltus žiemą ir vėsius vasarą. Be to, tai ekonomiškas būdas pagerinti jūsų namų energinį efektyvumą. Pateikiame keletą patarimų, kaip medinius langus apšiltinti purškiamomis putomis. Štai kaip tai padaryti:

  1. Pašalinkite visas esamas oro juostų juosteles ar sandarinimo medžiagas aplink langą. Taip užtikrinsite, kad purškiamos putos tinkamai priliptų.
  2. Naudodami mažo plėtimosi laipsnio purškiamąsias putas, tolygiai padenkite lango perimetrą. Būtinai užpildykite visus plyšius ar tarpus.
  3. Kai putos išdžius, aplink langą užklijuokite naują orlaidžių sluoksnį arba sandariklį, kad langas būtų apsaugotas nuo atmosferos poveikio.
  4. Štai ir viskas! Dabar sėkmingai apšiltinote medinius langus purškiamomis putomis.

Langų šiltinimas purškiamomis putomis yra puikus būdas pagerinti savo namų energinį efektyvumą ir išlaikyti šilumą žiemą bei vėsą vasarą. Tai taip pat ekonomiška, todėl sutaupysite pinigų sąskaitoms už energiją. Vadovaukitės šiais patarimais ir būsite tikri, kad tinkamai apšiltinsite savo langus. Ar turite kitų patarimų, kaip apšiltinti medinius langus?