Bėrimai galvoje, gali jums sakyti apie rimtas problemas, į kurias labai reikėtų atkreipti dėmesį. Psoriazė yra dažna odos liga. Ant odos yra pakeltų ir žvynuotų raudonų dėmių arba apnašų. Tai lėtinė būklė, pasireiškianti simptomais, kurie kartais gali pablogėti, o paskui pagerėti. Tai taip pat laikoma autoimunine liga. Tai reiškia, kad jūsų imuninė sistema kenkia jūsų kūnui, o ne apsaugo. Yra įvairių tipų psoriazės. Dažniausias tipas yra lėtinė plokštelinė psoriazė.

Šis tipas gali plisti visame kūne, tačiau dažniausiai jis veikia: alkūnės, kelius, galvos oda. Kiti psoriazės tipai gali paveikti visą kūną arba tam tikras sritis, tokias kaip kojos ir pėdos, arba vietas, kur oda liečiasi su oda, pavyzdžiui, pirštus ar pažastis.

Kai ant galvos atsiranda psoriazė, ji vadinama galvos psoriaze. Galvos odos psoriazė yra dažna žmonėms, sergantiems lėtine plokšteline psoriaze. Dermatologijos specialistai pažymi, kad ji veikia galvos odą mažiausiai 50 procentų žmonių, sergančių lėtine plokšteline psoriaze. Gydymas gali sumažinti simptomus ir padėti išvengti komplikacijų. Galvos odos psoriazės simptomai ir tipai. Simptomai gali skirtis nuo lengvo iki sunkaus ir apima: sausumas pleiskanojimas, panašus į pleiskanas, niežulys, deginimas ar diskomfortas, iškyla rausvi bėrimai, kraujavimas ar laikinas plaukų slinkimas, įbrėžus ar pašalinus apnašas ant galvos. Šie simptomai paprastai pasireiškia tolygiai abiejose galvos odos pusėse arba gali paveikti didžiąją galvos dalį. Jie taip pat gali apimti: kaklą, ausis, kaktos vietas, kitos veido dalys.

Jeigu pastebėjote panašius simptomus, vertėtų suklusti ir kreiptis pas daktarus. Šiai dienai pažangių technologijų dėka, galima greitai nustatyti odas ligas ir jai skirti tinkamą gydymą, tai gali būti ir procedūros ir medikamentai, kurie išgydo veido odos problemas.