Kiekvienas, planuojantis savo šventę, turi ir savo individualius poreikius bei lūkesčius. Atsakyti, kaip atrasti tinkamą sodybą savo šventei, greičiausiai galėsite būtent atradimo būdu. Tai toks absoliučiai individualus dalykas, kad nei kaimynė, nei draugė ar giminaitė negalėtų patarti. Kas patiko ir tiko vienam atvejui, nebūtinai tiks kitam, nebent pats šventės konceptas yra labai panašus.

Visų pirma, planuojant savo šventę, reikėtų pradėti ne nuo sodybos. O čia labai dažnai daroma klaida. Kiekviena sodyba šventėms yra skirtinga: skiriasi stiliumi, salės dydžiu, talpinamų svečių skaičiumi, su miegamaisiais ir be miegamųjų, su pirtimi, kubilu, SPA ar kitomis pramogomis.. Vieni pasiryžę ir kelis šimtus kilometrų nuvažiuoti dėl nuostabios vietos, o kitiems svarbus atstumas. Nelygu, ko pageidaujate ir koks stilius šventėje vyraus. Taigi, atlikite namų darbus ir nenusivilkite.

Pirmiausia, ką turėtumėte atlikti – tai sudaryti svečių sąrašą. Šis kriterijus yra svarbus ir padeda iškart atmesti šio jūsų poreikio neatitinkančias sodybas. Juk nenorėtumėte švęsti fantastiškoje vietoje, tačiau nekomfortiškai susigrūdę.

Antras dalykas – nuspręsti šventės vietą ar bent atstumas, kuris būtų priimtinas. Pagal tai bus žymiai paprasčiau sudaryti sodybų sąrašą. Pagalvokite, ar sodybos vieta nesukels sunkumų jūsų svečiams. Be abejo, galite pasirūpinti transportu, kuris svečius atvežtų į šventės vietą.

Tuomet trečias klausimas – švęsti planuojate su nakvyne ar be, kiek miegamųjų vietų sodyba talpina? Šis kriterijus dar sumažins jūsų galvos skausmą.

Šie trys bene svarbiausi kriterijai labai padeda renkantis sodybą šventei. Ir kaip matote, tai iš tiesų jau ne grožio ar rekomendacijos klausimas. Kiekvienas atvejis reikalauja individualaus įvertinimo. Kai išsirinksite 2-3 jūsų poreikius atitinkančius variantus, tuomet jau leiskitės į kitas detales. Vykite apžiūrėti gyvai. Ne mažiau svarbu švara, kokybė, aptarnavimas ir kiti dalykai.