siltnamio remai

The frame of the greenhouse is installed in the garden in the spring, drip irrigation system mounted on the ground

Kai renkatės tokią specifinę prekę kaip šiltnamio karkaso medžiaga, labai sunku gauti tikslią informaciją. Internetinėse parduotuvėse ne visur pateikiama pakankamai medžiagos apie daikto sudėtį, o paskambinus telefonu didelė tikimybė kad atsilieps vadybininkas kuris taip pat nežinos ką atsakyti į jūsų labai konkretų klausimą. Ką tokiu atveju reikėtų daryti? Patikimiausia informacijos būtų ieškoti gamintojo svetainėje arba bandyti susisiekti elektroniniais kanalais.

Kokie dalykai pirkėjams rūpi? Vienas iš klausimų – koks yra polikarbonato storis, 4, 6, o gal 10 milimetrų. Kitas klausimas apie šiltnamio konstrukciją ir jos išmatavimus. Kokio pločio yra rėmai, iš kokios metalo pagaminta ir koks jo storis. Tai nėra teisingi klausimai nes metalo forma ar dydis ne visada nulemia viso šiltnamio konstrukcijos patikimumą. Šiltnamiai aliuminio rėmais pakeitė paprasto plieno konstrukcijas dar prieš 20 metų. Dėl to kad nerūdija ir turi ilgą tarnavimo laiką jie įsigalėjo kaip medžiaga šiltnamių statyboje ilgiems metams.

Rėmas

Norėdami palyginti standartinių pigių šiltnamių kokybę su geresnės kokybės analogais turite atidžiai pasižiūrėti kai profiliuotas kampuotis kuris naudojamas atramoms ir stogo dangai. Pigiausiems šiltnamiams konstruoti naudojamas2 sienelių kampuotis su keletu papildomų įlenkimų aliuminio atsparumui padidinti, tuo tarpu brangesnių šiltnamių laikančiosios konstrukcijos turi 4 sieneles su ertme viduje, jis ne tik didesnis savo apimtimi bet ir metalo storis bus bent 1 milimetru didesnis. Taigi, nors šiltnamių išvaizda gali ir atrodyti kai du vandens lašai, atsparumas išorės poveikiui ir ilgaamžiškumas bus skirtingas ir už tai turite mokėti papildomai.

Stogas

Viena silpniausių bet kurio šiltnamio vietų yra kraigas. Žemesnės ir vidutinės klasės šiltnamiams naudojamas tas pats kampuotis kaip atramoms tačiau stogui tenka didesnė apkrova ir jei kraigo ilgis daugiau nei 4 metrai didelė tikimybė kad bėgant laikui šiltnamio stogas įdubs. Visiškai kitoks profilis naudojamas kokybiškų šiltnamių stogų pagrindinei detalei, tai šešiakampis profilis su pastiprinimais kuris turi didesnį atsparumą lenkimui. Žinoma, nieko blogo jei nusipirkote pigų aliuminio šiltnamį ir po metų teks paremti šiltnamio stogą su ramsčiu tačiau visuomet paskaičiuokite kiek sutaupėte ir ar pakartotumėte savo poelgį dar kartą.