Kaip gauti paramą nustačius vėžinį susirgimą vaikui?

Kai vaikas serga vėžiu, reikia mokėti suprasti patį gydymo planą, galimą gydymo poveikį kasdieniam vaiko gyvenimui, o būtent kiti šeimos nariai gali padėti tėvams susidoroti ir pradėti planuoti ateitį. Tuo pačiu metu tėvai stengiasi valdyti savo stresą ir šoką, jiems taip pat suteikiama daug informacijos apie jų vaiko vėžį, gydymo pasirinkimą ir tai, kas nutiks. Daugelis tėvų iš pradžių jausis priblokšti informacijos ir susimąstys, kaip viską tinkamai sekti ir nepasimesti naujos informacijos kiekyje. Tėvams taip pat kyla klausimų, kaip pasakyti savo vaikui ir kitiems šeimos nariams, kas vyksta. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip padėti vaikui susidoroti su diagnoze, prašome kreiptis į ligoninę ar pagalbos centrus.

Piktybiniai navikai yra sunki liga. Tam, kad kovoti su tokia liga tėvams reikia skirti visą savo laiką, kad būtų kartu su vaiku. To pasekoje, jie negali eiti į darbus.

Finansinė parama

Gali būti teikiamos lengvatos ir dotacijos, kurios padės jums ir jūsų šeimai. Nemažai organizacijų siūlo finansines konsultacijas. Pokalbis su vaiko socialiniu darbuotoju yra gera vieta pradėti. Sužinokite daugiau apie finansinę paramą iš ligoninės ar kitos gydymo institucijos, taip pat iš savivaldybės.

Prieš pateikdami paraišką, perskaitykite organizacijos pateiktą medžiagą savo svetainėje. Įsitikinkite, kad atitinkate visus paraiškos reikalavimus ir kad pateikiate paraišką per bet kurį nurodytą paraiškos pateikimo laikotarpį. Pasitarkite su savo vaiko gydytoju arba medicinos komanda, prieš siekdami finansuoti patvarią medicinos įrangą, kad galėtumėte būti konkretūs savo prašyme ir neįsigyti įrangos ar gydymo procedūrų, kuri gali neatitikti jūsų poreikių.

Jei gausite finansavimą ar paramą, būtinai atsiųskite padėkos laiškus ir, jei įmanoma ir tinkama, savo šeimos nuotraukas. Organizacijos darbuotojai ir savanoriai įvertins, kaip jų pastangos palietė jūsų gyvenimą, o jei jums patogu sutikti pasidalyti savo istorija, galbūt netgi galėsite padėti jiems surinkti papildomų lėšų, kad padėtų daugiau šeimų, kurioms reikia pagalbos.