kaip_atsikratyti_spuoguTaip jau atsitinka, kad atėjus laikui ruoštis į vakarėlį randi netikėtą „staigmeną“ — spuogai! Šie nenaudėliai dažnai nuliūdina, o kartais visai apkartina gyvenimą. Juk taip norisi lygios, skaisčios ir spindinčios veido odos… Tačiau, ką daryti jei spuogai tampa kasdieniu svečiu? Kaip atsikratyti spuogų be įmantrių ir skausmingų procedūrų? Pasirodo, spuogų gydymas namų sąlygomis yra beveik toks pat efektyvus, kaip ir apsilankymas veido valymo seanse.

Arbatmedžio aliejus yra viena seniausių priemonių kovai su spuogais. Jo galima įsigyti bet kurioje vaistinėje. Arbatmedžio aliejus yra raminanti priemonė ir kartu dezinfekuoja odą nuo įvairių nešvarumų ir bakterijų, mažina patinimą ir paraudimą. Norint greitai atsikratyti spuogų, reikia juos tepti arbatmedžio aliejumi kas kelias valandas. Rezultatą pajusite iš karto!
Dantų pasta. Tai paprastas ir efektyvus būdas, padedantis atsikratyti spuogų. Išspauskite nedidelį žirnelį dantų pastos ir uždėkite pastą ant spuogo. Palikite pastą nakčiai ir leiskite išdžiūti — tai sumažins uždegimą, paraudimą ir patinimą.

Citrinų sultys. Natūralios citrinų sultys yra pirmosios pagalbos priemonė kovojant su spuogais. Jos privalo būti šviežiai spaustos namuose. Nuplaunate veidą švariu vandeniu, nusausinate jį ir vatos diskeliais, išmirkytais citrinų sultyse, patepate spuoguotas veido vietas. Tai daryti reikėtų keletą kartų per dieną. Spuogai išdžius ir galiausiai visai išnyks.
Vandenilio peroksidas. Pirminei pagalbai ir dezinfekcijai puikiai tinka vandenilio peroksidas. Patepkite spuogus vandenilio peroksidu ir palikite keletui minučių. Spuogai apdžius, sumažės patinimas ir paraudimas. Išbandžius visas šias priemones nebeturėtų kilti klausimų, kaip atsikratyti spuogų. Viskas paprasta ir veiksminga.

Kad spuogų neatsirastų reikia…

•    Tinkamai prižiūrėti veido odą.
•    Naudoti veido prausiklį, šveitiklį ir toniką.
•    Naudoti tik jūsų veido odai tinkamą kosmetiką.
•    Riboti saldumynų ir alkoholinių gėrimų vartojimą.