grindu dangaNe vienam žmogui, įrenginėjančiam namus ar kitas patalpas, kyla klausimų – kokia grindų danga būtų geriausia. Ne paslaptis, kad dažniausiai pasirenkamos laminuotos grindys, nes jų sudėjimas ir ypač lengvas ir nereikalaujantis labai daug žinių. Tuo labiau – tokios grindys yra vienos pigiausių. Ekologiško laminato kaina taipogi nėra didelė ji skiriasi vos vienu kitu euru nuo tradicinio laminato kainos. Įprastai laminato kaina nustatoma pagal kvadratinį metrą, tačiau galutinė kaina sumokama už pakuotę – tai minimalus perkamas kiekis. Jeigu jus domina laminuotos grindys ir norite jas pasirinkti namams, tuomet plačiau pasidomėkite visais klausimais.

Laminuotų grindų pagrindinis privalumas yra tas, kad jas sudėti yra be galo paprasta, o kaina nėra didelė. Žinoma, tokios grindys nėra ilgaamžės ir aišku – jos turi šiokių tokių trūkumų. Laminuotos grindys pasižymi tuo, kad ant jų negali patekti vandens. Kalba eina apie vandenį, o ne drėgmę. Tai reiškia, kad grindis valyti galėsite įprastai, tačiau nuolatinis vandens buvimas ant tokių grindų iššauks labai dideles problemas – laminatas ims keltis į viršų ir visos grindys taps nestabilios. Atskiros lentelės pradės luptis lauk ir tuomet teks keisti visas grindis. Tad, pirmiausia ką turite žinoti, tai – laminuoto grindys visada turi būti saugojamos nuo vandens.

Priklausomai nuo laminato rūšies, storio, stiliaus ir perkamo kiekio, kaina gali svyruoti žymiai. Tai reiškia, kad už vienos rūšies laminatą galite sumokėti 10 eurų už kvadratinį metrą, o štai už kitos rūšies laminatą gali būti reikalaujama dvigubai ar net trigubai didesnė sumos. Taip yra dėl to, kad kiekviena rūšis pasižymi skirtingu lentelių dydžių bei storiu. Taipogi vienos lentelės yra labiau patvarios, kito mažiau.

Perkant laminuotas grindis internetu, galima sutaupyti gana nemažai pinigų, jeigu bus pasinaudojama specialiais pasiūlymais. Pavyzdžiui, jeigu kažkuris pardavėjas išparduoda likučius, tuomet galima bandyti kombinuoti dviejų atspalvių laminatą. Geriausia tai, kad likučiai kainuoja kelis kartus pigiau nei įprastai. Tad, būtinai pasidomėkite tokiais pasiūlymais ir kombinacijomis. Tai būtų vienas iš lengviausių būdų sutaupyti pinigų.