Jau ne kartą svarstėt apie galimybę turėti savo internetinę svetainę, bet, tiesą sakant, nežinot nuo ko pradėti, kiek tai kainuos, kaip reikės administruoti ir atnaujinti.

Jums viso to ir nereikia žinoti, jei pasidomėsit interneto svetainių nuoma. Tai greitas ir pigus būdas turėti savo verslo reprezentacinę svetainę pritaikytą būtent jums.

Pradėti reikėtų nuo svetainės dizaino pasirinkimo. Yra keli labai svarbūs aspektai renkantis dizainą:

  • Svetainės funkcionalumas;
  • Pritaikymas mobiliems įrenginiams;
  • Puiki paieškos sistema;
  • Vizualiai patraukli.

Pagal finansines galimybes išsirinkite planą ir pateikite užsakymą. Interneto svetainių nuoma užsiima suburta profesionalų komanda hostparner.lt. Pasirinkę minimalią svetainės nuomos kainą gausit visas reikalingas funkcijas, kad svetainė sėkmingai veiktų.

Gavę jūsų užsakymą ir apmokėjimą įmonė pradės jo vykdymą. Paprašys jūsų logotipo, kurį įkels į būsimą svetainę. Tuomet po 3 – 5 dienų su jumis susisieks, pateiks prisijungimo duomenis bei apmokys ir patars kaip padaryti, kad jūsų svetainė būtų dar patrauklesnė ir randama interneto paieškose.

Jums liks susikelti visą informaciją apie save ir savo veiklą. Kadangi gražaus dizaino neužteks, labai svarbu savo puslapį padaryti randamu per paieškos sistemas. Tam reikės marketingo žinių bei malonaus bendravimo su esamais ar busimais klientais.

Visai nesvarbu ar jus teikiat paslaugas ar norit pristatyti savo prekes svetainėje galėsit reklamuoti savo veiklą ir taip pritraukti potencialius klientus.

Interneto svetainių nuoma patraukliau nei jos kūrimas nuo pradžių, kadangi sutaupot pinigų ir laiko, gaunat svetainės talpinimą profesionaliame serveryje bei į nuomos kainą įtrauktą TVS naujinimą. Nepasisekus veiklai be didelių nuostolių galėsit keisti svetainę, kadangi ja naudojatės tiek, kokiam laikotarpiui išsipirkot planą. Tik renkantis planą atkreipkit dėmesį, kad sutartį pasirašant ilgesniam laikotarpiui, mėnesio kaina mažesnė. Taip sutaupot pinigų.

Internetosvetainių nuoma daugiau galit pasidomėti Hostpartner.lt.