dovana draugei

Kaip išsirinkti dovaną draugei – pagrindinės taisyklės

dovana draugei

Gražus atvirukas, jaudinantys linkėjimai, eilėraščiai apie draugystę? Žinoma, visa tai nebus nereikalinga, tačiau yra universalus variantas, kuris tikrai sužavės progos herojų – prabangi šokoladu padengtų braškių puokštė. Tai prašmatni saldi dovana tiek aštuonioliktojo gimtadienio, tiek solidesnio jubiliejaus proga. Bet kaip jį papildyti – ieškokite atitinkamų idėjų, dovanos draugei mūsų straipsnyje.

Žinoma, galite iš anksto sužinoti, apie ką svajoja draugė, ir įgyvendinti jos norą. Tačiau šiuo atveju nenuostabu, ir ne kiekviena mergina tiksliai žino, ko nori. Belieka vadovautis sveiku protu ir atsižvelgti į kai kuriuos niuansus renkantis dovaną draugei.

Dovanos pagal grupes

  1. Amžius. Paprastai su amžiumi moterys tampa pragmatiškesnės ir renkasi praktiškas dovanas, o ne nuostabias staigmenas, o jaunimas atvirkščiai. Tačiau tai nėra geležinė taisyklė, todėl paauglę gimtadienio mergaitę visai įmanoma pamaloninti stilingais papuošalais, o brandžią moterį – nuotykių dovana skrydžio oro balionu pavidalu.
  2. Pomėgiai. Neabejotina išeitis sunkioje situacijoje – padovanoti naudingą dalyką draugo pomėgiui. Net jei tai paprasčiausia daržovių džiovykla, bet jei tikrai žinoma, kad draugas mėgsta kulinarinius eksperimentus ir daug laiko praleidžia gamindamas, tai šis smūgis yra taiklus. Kitas pavyzdys – stilingas sportinio vandens butelis, kuris tikrai patiks fitneso gerbėjui. Juk tai parodys, kad ji yra gerai žinoma ir vertinama kaip tik.
  3. Būsena. Draugės yra skirtingos: artimos ir ne tokios mylimos (vaikinams), tiesiog geros draugės. Tai, kas tinka artimuose santykiuose, tam tikru atstumu nėra sveikintina. Pavyzdžiui, darbuotojui, su kuriuo bendravimas apsiriboja darbu, pakanka simbolinės dovanos sieninio kalendoriaus ar išskirtinio sąsiuvinio pavidalu, ir toks neatidumas gali suklaidinti gimtadienio draugą.

Dovanoje pagrindinis dalykas yra teigiamos emocijos, o jei žinai moters charakterį ir įpročius, nebus sunku ką nors įdomaus padovanoti kaip draugystės prisiminimą.
geriausios dovanos merginai iš merginos

Mėgstamiausios gėlės ar elitiniai vaisiai šokolade yra ryškus ir įsimintinas suvenyras, tačiau geriau juos dovanoti kaip priedą. Kaip ir pyragas, burnoje tirpstantys keksiukai, neįprasti rankų darbo saldainiai, mėgstamo vyno butelis, kuris taps nuostabia šventinio stalo puošmena. Tačiau būtinai pridėkite prie jų mielą ir jaudinančią, nebūtinai brangią dovanėlę: šaunias gyvūnų šlepetes, taupyklę ar apsikabinančią pagalvę.

Romatintiškos dovanos nuo mylimojo

Kalbant apie mylimą merginą, kiekvienas romantikas norėtų ją nusivežti į pajūrį ir nepamirštamai atšvęsti šventę kartu. Ir nors merginos palaiko pasimatymo dovanas egzotiškose vietose, tai ne visada įmanoma. Nepaisant to, įprastomis sąlygomis galima originaliai pasveikinti draugę su gimtadieniu.

Slaptas numeris 1: dėmesio niekada nebūna per daug, todėl drąsiai užpildykite mylimąjį sms, prisipažinimais ir linkėjimais telefonu ir susitikime, saldainiais ir smagiais pliušiniais žaislais. Visas jausmų gilumas atspindės tobulą dovaną, paliečiančią iki ašarų.

Jei gavėjo nestebina nei šaunios puokštės pristatymas, nei pagal užsakymą pagaminti papuošalai, reikia įjungti fantaziją iki galo ir atsigręžti į emocingas dovanas. Specialiai draugei įrašytas vaizdo sveikinimas tikrai sužadins joje gilius jausmus ir išliks atmintyje ilgam. Be sveikinimo filmo, puikus pasirinkimas yra eilėraštis apie šventės heroję su jos dorybių aprašymu ir meilės bei sėkmės linkėjimais. Užsisakyti tokį kūrinį šiandien – ne bėda, taip pat galite užrašyti dainą poezijai ir padainuoti ją savo merginai.

Kaip kitaip nepaprastai atšvęsti draugo gimimą? Nupieškite jai sveikinimo plakatą, nuveskite ją į kiną, pakvieskite magą, pateikite „Okko“ ar „Netflix“ prenumeratą, į „Skillbox“ internetinio universiteto kursus (sėkmingai jaunai panelei, norinčiai ugdyti savo asmenybę), padovanokite neįprastą smėlį. tapyba ar net bagis.

Elegantiškos dovanos draugei

Rožių puokštė. Gėlės ir šokoladas yra saldi lyderių pora moterų suvenyrų segmente, o tai yra gana teisinga. Tačiau nuspręsdami, kokias gėles padovanoti progos herojui, įsiklausykite, ką sako floristika: Jaunos princesės renkasi kvapnius pusiau atskleistus rožių, tulpių, švelnių pastelinių spalvų chrizantemų pumpurus. Ryškiai žydintiems augalams tinka pačios žydinčios gražuolės: lelijos, gerberos, jurginai, rožės.

Elegantiško amžiaus damos – natūralus grožis ir sodriai gilūs raudonų rožių, gvazdikų, kardelių atspalviai. Renkantis, kokie saldumynai tiks, nepamirškite kūrybiškų braškių puokščių ar šokoladu aplieto vaisių krepšelio. Saldžią dovaną papildykite mielu pliušiniu žaisliuku – ryškūs įspūdžiai garantuoti.

Turint draugę, turintį pomėgį ar aistrą kolekcionuoti, lengviau išsirinkti dovaną. Logiška pamaloninti merginą nauju kompiuteriniu žaidimu ar retu komiksų leidimu, žinoma, jei ji kolekcionuoja šiuos daiktus. Priešingu atveju tai bus neapgalvota ir nereikalinga dovana, labiau kaip išdaiga. Taigi, žemiau pateikiamos gerų idėjų merginoms variantai pagal jų pomėgius.

Šaltinis: dovanudovana.lt