Kaip išsirinkti kokybišką dvigulę lovą?

Didelė žmogaus gyvenimo dalis praleidžiama miegant. Nuo to, koks patogus ir ramus bus šis laikotarpis, priklauso fizinė žmogaus būklė ir savijauta. Todėl miegamojo baldams keliami didesni reikalavimai. Lova turėtų suteikti komfortą ir saugumą, harmoningai derėti su interjeru.

Kokia turėtų būti dvigulė lova?

Ergonomika, stilinga išvaizda, maksimalus komfortas miego metu. Visa tai yra svarbūs veiksniai renkantis dvigulę lovą, ir būtent į juos daugelis atkreipia dėmesį pirmiausia.

Tačiau yra ir kitų aspektų, kurių nereikėtų pamiršti, jei norite, kad dvigulės lovos jus džiugintų daugelį metų.

  • Svarbus dydis. Šiuolaikinės dvigulės lovos yra įvairių dydžių, priklausomai nuo asmeninių pageidavimų. Vienos poros miega prisiglaudusios, kitos, atvirkščiai, mėgsta gulėti lovoje, netrukdydami vieni kitų. Atsižvelgdami į asmeninius įpročius, reiktų pasirinkti tinkamą lovos dydį.
  • Rėmas ir pagrindas. Vienas pagrindinių faktorių renkantis dvigulę lovą yra rėmas. Svarbu, kad jis būtų pagamintas iš patvarių, aplinkai nekenksmingų medžiagų. Populiariausi iš jų yra mediena ir metalas. Geriausias dvigulės lovos rėmo variantas yra metalinė konstrukcija. Dėl nedidelio svorio gaminį lengva transportuoti.  Kaip pagrindą dvigulėse lovose galima naudoti tvirtą paviršių arba lentjuostes. Antrasis variantas yra labiau priimtinas. Aukštos kokybės lamelės leidžia čiužiniui pilnai „kvėpuoti“ ir atlaikyti reguliarų spaudimą, sveriantį iki 150 kg.
  • Pasirinkę dvigulę lovą, nepamirškite ją aprūpinti kokybišku čiužiniu. Tik tokiu atveju produktas suteiks jums patogų, sveiką miegą.

Dvigulės lovos, nors ir reiškia savotišką kanoną, sukurtą naudoti dviem žmonėms vienu metu, neturi griežtų rėmų ar išvaizdos apribojimų. Šiandien šios kategorijos baldai yra tokie pat įvairūs, kaip ir minkšti ar korpusiniai baldai. Jis turi platų kainų diapazoną, apima modernų ir klasikinį stilių, atitinka šiuolaikinius ergonomikos reikalavimus. Sukurta ir masinė gamyba, ir išskirtinė gamyba pagal konkretaus vartotojo pageidavimą.