Kaip išsirinkti kokybiškus vyriškus apatinius

Kaip išsirinkti kokybiškus vyriškus apatinius?

Jeigu moterys, besirinkdamos apatinius, daugiausiai dėmesio teikia jų išvaizdai bei spalvai, tai su vyrais viskas žymiai paprasčiau. Pastebima, kad vyrams svarbiausias kriterijus šioje srityje yra patogumas ir apatinių stilius. Tuo tarpu spalvai ar grožiui daug dėmesio paprastai neskiria.

Vyriški apatiniai yra trijų pagrindinių tipų: trikampio formos trumpikės, aptemti šortai bei palaidi šortai. Pastarieji yra ilgesni ir labiau pamėgti vyresnio amžiaus vyrų. Tačiau juos dėvi ir jauni, mėgstantys dėvėti platesnes kelnes ar vertinantys judesių nevaržančius rūbus.

Pastebima, kad vyrai apatinį trikotažą renkasi labai daug negalvodami, tiesiog pažiūri dydį ir taip pasirenka apatinius pagal savo mėgstamą stilių. Tačiau visai kitaip į tai žiūri moterys, rinkdamos apatinius savo antrai pusei arba ieškodamos dovanų.
Taigi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, jei nutarėte nupirkti apatinius savo vyrui ar draugui? Visų pirma, žinokite jo stilių – nėra nieko blogiau, kaip gauti tai, kas nepatinka. Tačiau ne mažiau svarbu – apatinio trikotažo dydis ir audinys.

Geriausia, jeigu vyriški apatiniai bus pagaminti iš natūralios medvilnės ar bambuko su nedideliu kiekiu elastano. Tokie apatiniai bus malonūs ir komfortiškai priglus prie kūno. Reikėtų vengti sintetinių audinių, kadangi jie gali sukelti dirginimą ir diskomfortą.
Taip pat atkreipkite dėmesį, kokios spalvos dominuoja antrosios pusės apatinių asortimente. Dažniausiai vyrai renkasi tamsesnių, žemiškų atspalvių apatines kelnaites, tačiau yra išskirtinai mėgstančių ryškius ar su tam tikrais raštai apatinius.

Ir, žinoma, stenkitės neprašauti kelnaičių dydžio. Jeigu tai darote pirmą kartą, geriausia kažkokiu būdu žvilgtelėti į apatinių stalčių ir įsitikinti, negu prašauti. Apatinių dydis yra labai svarbus, kadangi jis užtikrina komfortą dėvėjimo metu. Svarbu, kad apatiniai nebūtų per laisvi, tačiau ir nevaržytų judesių.