sienu plytelesNorintiems, kad sienų apdaila būtų žavi ir praktiška sienų plyteles galima išsirinkti įvairių formų, atspalvių ir medžiagų, voniai, virtuvei ar svetainei. Plytelių klijavimas ant sienos ypač populiarus vonios kambaryje- tokia sienų danga atspari drėgmei, todėl pasižymi ilgaamžiškumu ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Virtuvėje ir svetainėje ypač svarbus ir dizainas, sienų plytelės prisideda prie formuojamo interjero, todėl rekomenduojama rinktis prie kitų stiliaus detalių tinkančias apdailos medžiagas. Sienoms dekoruoti tinka didžioji dauguma plytelių, kai tuo tarpu plyteles grindims jau reikėtų rinktis kur kas kruopščiau, atsižvelgiant į patalpų paskirtį asmenų judėjimą ir kitus niuansus.

Dėl ko vertinamos vonios plytelės?

Vonios plytelės neabejotinai yra dažniausias sprendimas, kuris ypatingai vertinamas dėl savo praktiškumo. Voniai sieninės plytelės galima rinktis iš įvairių skirtingų formatų, blizgumų bei tekstūrų. Klijuojant plyteles vonioje dažniausiai naudojama apdailos medžiaga, kuri yra ypač praktiška ir ilgaamžė. Svarbu renkantis plyteles pasirinkti tinkamą dizainą ir išdėstymą.

Kokios virtuvės sienų plytelės daugiausiai naudojamos?

Sienų apdailai daugiausiai naudojamos keramikinės plytelės. Virtuvės siena neišvengia nešvarumų, todėl reikėtų įsitikinti, jog plytelės bus lengvai prižiūrimos. Blizgų paviršių turinčios virtuvės plytelės sienoms paprasčiau nuvalomos, tuo tarpu matinė sienos apdaila nuosėdas geriau užmaskuos. Ne mažiau aktuali ir virtuvės sienų spalva, kurią patartina derinti prie kitų šioje patalpoje vyraujančių tonų, svarbu išsaugoti darną ir harmoniją.

Svetainės sienų plytelės

Bene daugiausiai įtakos šiai erdvei turi svetainės sienų spalvos, todėl patariama atsakingai rinktis plytelių atspalvius, jei kambaryje aplinka šiek tiek chaotiška, ją nuslopins švelnesnės, neutralios svetainės sienos, o jeigu nepavyks išvengti monotonijos, situaciją ištaisyti gali kur kas ryškesnė ir gyvybingesnė svetainės sienų spalva.