Alpha spirit skanėstai šunims

Kaip išsirinkti skanėstus šunims?

Alpha spirit skanėstai šunims

Skanėstai yra puiki galimybė padėti savo šuniui pasijusti ypatingai ir patenkintai. Tačiau, kaip ir su visais maisto produktais, svarbu rinktis skanėstus, pavyzdžiui Advance skanėstai šunims, kurie būtų ne tik skanūs, bet ir sveiki jūsų keturkojiam draugui. Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime, kaip išsirinkti tinkamus ir sveikus skanėstus šunims, kad būtų užtikrintas jų gerumas ir sveikata.

1. Skanėstai pagal sudėtį

Pirmasis žingsnis renkantis skanėstus šunims, tokius kaip Alpha spirit skanėstai šunims yra atidžiai perskaityti produkto sudėtį. Geriausias pasirinkimas yra skanėstai su aukštos kokybės ingredientais, tokiais kaip mėsa ar žuvis. Išvengti reikėtų produktų, kuriuose yra dirbtinių dažiklių, kvapiklių ar konservantų. Jei sudėtyje minimas „mesos šalutinis produktas” ar „gyvūnų kilmės šalutinis produktas”, būtina patikrinti, kokia šio produkto kilmė ir kokybė.

2. Dydis ir tekstūra

Šunys skiriasi savo skoniu ir ėjimo dydžiu, todėl svarbu pasirinkti skanėstus, kurie tinkama dydžio ir tekstūros. Dideliems šunims galima pasirinkti didesnius skanėstus, kurie ilgiau juos užsiims, o mažiems šuniukams tinka mažesni ir minkšti skanėstai, kurie lengvai įkramtomi.

3. Natūralūs ir sveiki ingredientai

Rinkitės skanėstus, kuriuose yra natūralių ir sveikų ingredientų. Žiūrėkite, kad produkto sudėtyje būtų įtraukta daug maistingų medžiagų ir baltymų, kurių šuo reikalauja išlaikyti energiją ir sveikatą. Vengti produktų, kuriuose yra daug riebalų, druskos ar cukraus.

4. Sertifikacijos ir patikimumas

Renkantis skanėstus, atkreipkite dėmesį į gamintojo reputaciją ir produkto sertifikatus. Pasitikėkite žinomais gamintojais, kurie skelbia produkto kilmę ir gamybos procesą. Ekologiški, natūralūs ir GMO-free produktai gali būti saugesnis pasirinkimas.

5. Alergijos ir jautrumas

Kai kurie šunys gali turėti maisto alergijų ar jautrumo tam tikriems ingredientams. Jei pastebėjote, kad jūsų šuo reaguoja į tam tikrus maisto produktus, rinkitės skanėstus su alternatyviais ingredientais, kurių jis nepakęs.

6. Veterinarijos konsultacija

Prieš pradedant šuns mitybos rutiną su naujais skanėstais, svarbu pasitarti su veterinaru. Jis gali rekomenduoti tinkamus produktus, atsižvelgdamas į šuns individualius poreikius, sveikatos būklę ir specifinius reikalavimus.

Skanėstai skirstomi pagal tipą ir paskirtį

Pagal tipus išskirkite:

1. Kramtymas (kaulai, spiralės, dešrelės, košės ir kt.)

2. Gabalai (filė, kubeliai, trūkčiojami, liofilizuoti ir kt.)

3. Ilgai žaidžiantis (stiprūs kaulai, mazgai ir kt.)

4. Sausainiai šunims.

5. Specializuotas (dantims, sąnariams, virškinimui, su vaisiais ir kt.)

Toks skirstymas leidžia ne tik parinkti skanėstą konkrečiam šuniui, atsižvelgiant į dydį, amžių, elgesį ir sveikatą, bet ir į žandikaulių tvirtumą. Juk ne visi augintiniai gali ir mėgsta kramtyti tankius, kietus skanėstus, kai kuriems užtenka gabalėlio, kurį galima „atidėlioti“ burnoje.

Gardumynai šunims: kaip išsirinkti

Šunims kramtyti, kramtyti ar turėti žaislą burnoje yra natūralus instinktas. Instinktas yra paveldima elgesio forma, savotiškas nervinių reakcijų derinys. Jį plėtoja evoliucija, o ne mokymasis. Tačiau kartu tai yra tam tikrų savybių, reikalingų tolesniam mokymuisi, pagrindas.

Šiame straipsnyje mes kalbame apie skanėstus, todėl nesigilinsime į zoopsichologiją, svarbiausia suprasti, kad šunims kramtymas yra būtinybė, kurią mes, kaip mylintys augintinių tėvai, turime periodiškai patenkinti.

Pagal susitarimą išskirkite:

1. Mokymui (mokymui) jie turi būti mažo dydžio, pakartotiniam davimui komandų vykdymui.

2. Kad atitrauktų dėmesį (graužtų), jie turi būti tvirti, tvirti, be aštrių briaunų ir įbrėžimų.

3. Pagyrai – tai gali būti skanūs, kvapnūs maži ir vidutinio dydžio gabaliukai.

4. Burnos sveikatai – tokie skanėstai būna kaulinio ar teptuko pavidalo, turi papildomų mineralinių ar kitų kvapą gaivinančių priedų (petražolių sėklų, chlorofilo, mėtų ir kt.).

Išvada

Skanėstai yra puikus būdas pademonstruoti savo meilę ir dėmesį savo šuniui. Rinkdamiesi skanėstus, vadovaukitės sudėties kokybe, natūralumu, tinkamu dydžiu ir tekstūra bei pasitikėkite patikimais gamintojais. Svarbiausia, kad pasirinktas skanėstas atitiktų jūsų šuns sveikatos poreikius ir būtų dalis subalansuotos mitybos. Aukštos kokybės ir sveiki skanėstai padės užtikrinti jūsų keturkojio draugo ilgalaikę sveikatą ir gerovę.

Informacijos šaltinis: dokrinesa.lt