Kaip išsirinkti tapetus?

Skysti tapetaiTie, kurie atlieka remonto darbus namuose, turi pagalvoti ir apie tai, kuo padengti sienas. Bene viena populiariausių dangų yra tapetai. Šį kartą turime keletą patarimų, tiems, kurie nežino, kaip išsirinkti tapetus.

Vienas svarbiausių dalykų, kurį yra būtina paminėti kalbant apie tapetų išsirinkimą, yra jų spalva. Labai svarbu, kad išsirinktų tapetų spalva derėtų prie bendros namų spalvų gamos. Jei norite ryškių, modernaus stiliaus namų, atkreipkite dėmesį į ryškių spalvų tapetus, tuo tarpu, klasikos gerbėjams derėtų pasidairyti ramių, šviesių spalvų tapetų.

Vienas svarbiausių dalykų kiekvienuose namuose yra stilius. Namai gali būti įrengiami vadovaujantis klasikinio, modernaus, kaimiško stiliaus nurodymais, galimas ir kombinuotas variantas. Tiems, kurie dievina klasikinį ar modernų stilių, turėtų patikti skysti tapetai.

Jei turite vaikų ir ruošiatės įrengti jiems kambarius, išrinkite fototapetus. Neabejojame, jūsų atžalos tikrai liks sužavėtos.

Vis dėlto, kalbant apie tapetų pasirinkimą, būtina paminėti ne tik dekoratyvumą ar tai, kokie tapetai tinka vieno ar kito stiliaus namams – dėmesį verta atkreipti ir į praktinius dalykus. Net ir patys brangiausiai popieriniai tapetai neatrodys gražiai, jei jie bus klijuojami ant nelygių sienų. Tiems, kurių namų sienos yra nelygios, galimi du pasirinkimai: sienų išlyginimas arba skysti tapetai.

Renkantis tapetus verta atkreipti dėmesį ir į drėgmės lygį, esantį jūsų būste. Jei jūsų namuose drėgmės lygis yra aukštas, skysti tapetai ar iš popieriaus pagaminti tapetai yra blogas pasirinkimas, tokiu atveju, reikėtų rinktis vinilinius tapetus.

Rinkdamiesi tapetus nepamirškite įvertinti ir savo galimybių. Ar turite tapetų klijavimo patirties? Jei taip, tokiu atveju, galite rinktis bet kuriuos rūšies tapetus. Vis dėlto, jei šio darbo dar nėra tekę jums atlikti, jums pravers skysti tapetai – dirbti su jais išties lengva.