Šiandien vartotojų patogumui jau veikia daugybė internetinių juvelyrikos parduotuvių, tačiau jei tikrai norite išsirinkti kokybiškus ir patogius vestuvinius žiedus, nepatingėkite apsilankytii juvelyrikos salone ir pasimatuoti įvairių formų, storių ir dydžių žiedus. Gali būti, kad tai kas jums atrodo labai gražu, visiškai netinka jūsų pirštams arba yra labai nepatogu. Žiedo pirkimas internetu padės sutaupyti daug laiko, tačiau tokiu būdu užsisakykite žiedus tik tuomet, kai jau būsite pasimatavę ir išsirinkę labiausiai jums tinkantį žiedo modelį. Perkant internetu, galite gauti geresnius kainų pasiūlymus, taip pat galite iškarto palyginti skirtingų gamintojų kainas, bei rinktis žiedus ramiai, savo namuose.

Žiedo rėmelio storis

Būsimi jaunavedžiai gali pasirinkti iš įvairiausių storų žiedų- svarbiausia, kad užsidėję žiedą jaustumėtės patogiai ir žiedo kraštai netrintų pirštų, juos lankstant. Dažniausiai pasirenkami 2-8 mm. pločio vestuviniai žiedai. Jei norite itin plataus žiedo, tačiau jį užsidėję jaučiate diskomfortą- rinkitės žiedą su apvalintomis briaunomis- tuomet žiedo kraštai nebraižys pirštų. Tiesa, platesnio rėmelio žiedai ne tik dažniau braižo pirštus, bet ir greičiau nusidėvi, yra sunkiau prižiūrimi ir net gali sukelti pirštų tinimą.

Kokį metalą pasirinkti vestuviniams žiedams?

Lietuvoje populiariausias pasirinkimas yra raudonas, rusvasis auksas, tačiau galite rinktis ir iš geltono arba balto aukso. Norint suderinti žiedus, žiedų dizainas gali skirtis, tačiau svarbu rinktis vienodą aukso spalvą.

Geltonas auksas- ieškant geltono aukso žiedų svarbu rinktis ne mažesnės nei 585 prabos žiedus. Rekomenduojama rinktis iš 585 arba 750 prabos žiedų. Jie atrodo geriausiai ir yra patikimi ilgam nešiojimui. Didesnės nei 750 prabos geltono aukso žiedai bus per minkšti kasdieniniam nešiojimui, lengvai susibraižys ir praras formą. Tuo tarpu žemesnės nei 585 prabos žiedai bus patvaresni, tačiau neturės geltonam auksui būdingos žėrinčios, ryškios spalvos.

Baltasis auksas- tai populiarus metalo spalvos pasirinkimas ieškantiems kažko neutralaus, arba mėgstantiems nešioti sidabro papuošalus. Baltasis auksas yra populiari alternatyva geltonam auksui, sidabrui ar platinai.