Kaip padaryti, kad jūsų vestuvės būtų pačios originaliausios?

vestuvesKalbant apie vestuvių planavimą ir pasiruošimą vestuvėms, atsiranda tikrai nemažai problemų. Kad įveiktumėte bėdas ir neprarastumėte sveiko proto, rekomenduotina bendradarbiauti su profesionaliais vestuvių planuotojais. Tai tikrai nereiškia, kad viskas bus kuriama ir daroma taip, kaip vestuvių planuotojui patinka. Juk šventė yra jūsų, tad šie profesionalai būtent tam ir yra, kad galėtų geriausiai ir realiausiai išpildyti jūsų užgaidas ir norus. Vestuvės yra preciziškas dalykas, reikalaujantis daug pastangų ir ištvermės viską organizuojant. Taigi, pradėkite nuo pagrindinių principų ir pagalvokite, ką galite padaryti kitaip, kad jūsų gražiausią gyvenimo dieną nebūtų jokios banalybės ir viskas būtų iš tiesų labai originalu.
Pagalvokite apie tai, kuo nustebinsite vakaro svečius. Be abejo, vakarinė vestuvių dalis yra ypatinga tuo, jog ten susirinks visi jūsų gerbiami svečiai ir jie norės kartu su jumis pabendrauti bei pasilinksminti. Dažnai į vestuves vis dar kviečiami liaudiškų dainų atlikėjai, bet galbūt norėtumėte pasikviesti kokį džiazo atlikėją, ar pasvarstyti apie afrikietiškus būgnus? Lietuvoje pilna įdomių ir originalių muzikos atlikėjų, tereikia geriau pasidomėti ir paieškoti. Daugelis iš jų tikrai norės sudalyvauti jūsų vestuviniame vakarėlyje ir nekainuos brangiau nei įprasti atlikėjai.
O gal norite išmokyti savo vestuvių svečius šokti? Tuomet galite užsisakyti profesionalių šokėjų komandą, kuri linksmai pamokys šokti visus – net ir mažiausiai judančius. Taip pat, dabar nebrangiai galite paskaninti savo vestuvių vakarą fakyrų šou arba magų pasirodymais – tai ypač patiks vaikams.
Tą patį galima pasakyti ir apie vakaro vedėją – kartu su jaunikiu apgalvokite, koks aktorius jums patinka ir pasidomėkite, ar tą dieną jis neužimtas. Galbūt kaina neatrodys tokia didelė, kokia atrodė iš pradžių ir jūs galėsite visai nebrangiai pasisamdyti savo mėgstamą pramogų pasaulio atstovą? Atskleisime paslaptį, kad profesionalių vestuvių vedėjų honorarai ne ką menkesni nei šou pasaulio grandų, taigi samdykite tuos vedėjus, kurie jums atrodo įdomiausi.
Dar vienas svarbus dalykas – vestuvių dekoras ir vakarėlio tema. Jeigu jūsų vestuvių vakaras turi temą, tuomet tikrai labai šaunu – jūsų vestuvių svečiai jausis pamaloninti ir suintriguoti. Pavyzdžiui, jeigu jums abiems patinka laivai ir jūra, kodėl gi neišsinuomavus laivo ir ten nesurengus vestuvių vakarėlio? O galbūt norite atšokti savo vestuves ant jūros kranto? Esame tikri, kad vestuvinės puokštės metimą šviečiant mėnuliui, o jūrai skalaujant krantus svečiai įsimins visam gyvenimui.
Taigi, kaip matote, yra nemažai originalių vestuvių sprendimų, kurie padės jums sukurti pačias įdomiausias vestuves, kokių dar nėra turėję jūsų pažįstami.