parafinas, ranku grozis, koju grozisTiek jaunos moterys, tiek vyresnės nori džiaugtis gražiomis ir švelniomis rankomis bei pėdomis. Tačiau vien tik atliktas manikiūras ar pedikiūras neužtikrins pėdų bei rankų odos minkštumo ir švelnumo. Šiam efektui pasiekti reikės kitų pagalbinių priemonių, kurios turi tapti grožio ritualu kiekvienai moteriai, kuri rūpinasi savo grožių bei gera savijauta.

 

Grožio procedūras galime atlikti tiek pas profesionalius meistrus dirbančius grožio salonuose, tiek pačios namuose. Svarbu žinoti gero manikiūro ir pedikiūro paslaptis bei naudoti tokias priemones, kaip šveitiklį, kremą, parafiną ir kitą kokybišką produkciją. Kurios, beje, dabar yra prieinamos ne tik profesionalams.

 

Prieš pradėdama šią lepinimosi procedūrą reikėtų suminkštinti rankų ar kojų odą vonelėje, naudojant šveitiklį ir atitinkamus įrankius pašalinti negyvas odos ląsteles. Tuomet jau galima pėdų ar rankų, taip pats tiks ir linkusioms ragėti alkūnėms, odą gausiai prisotinti vitaminais naudojant parafiną.

 

Parafinas tai masė susidedanti iš angliavandenių, ji yra bekvapė. Procedūroms naudojamas praturtintas įvairiais aliejais, kurie pasižymi įvairiomis savybėmis bei suteikia malonų kvapą. Jis gali būti su persikų aliejaus mišiniu, levandų aliejaus, arbatmedžio ir kitais. Naudojant parafiną oda suminkštinama, o atitinkami aliejai padaro savo darbą. Jei rinksitės parafiną su persikų aliejumi, bus užtikrinamas ilgalaikis drėkinimas. Levandų aliejus pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kuris saugo nuo laisvųjų radikalų kenksmingo poveikio. Arbatmedžio aliejus turi antiseptinių savybių, todėl gydo smulkias žaizdeles, bei skatina kraujotaką.

 

Parafiną sušildžius iki tam tikros temperatūros į jį kelis kartus įmerkiamos pėdos ar rankos, kol jas padengia malonus, šiltas ir storas jo sluoksnis. Tuomet galūnės apdengiamos plėvele ir šiltai uždengiamos specialiomis pirštinėmis, kojinėmis. Po tokios procedūros oda tampa minkšta, tad belieka viską užbaigti mėgstamos spalvos laku.