Kai internete šmėžuoja kalnai informacijos, pasiūlymų, nuolaidų ir pan., vis sunkiau tampa patraukti žmogaus dėmesį ir sudominti klientą savo prekėmis ar paslaugomis.

Šiuo atveju jums gali itin pasitarnauti profesionalus Facebook marketingas. Ši priemonė gali padėti tiksliai ir greitai surasti savo auditoriją, milžiniško socialinio tinklo dėka.

Vienas iš didžiausių žmonių klaidų bandant reklamuotis Facebook platformoje, pastovumo nebuvimas. Tačiau tai galima išsiugdyti.

Pateikiame keletą būdų kaip tinkamai išnaudoti Facebook reklamos galimybes reklamuojant savo verslą.

Atlikite išsamią analizę

Neužtenka vien spėlioti ką mėgsta ir ko pageidauja jūsų potenciali auditorija. Jūs privalote rasti tikslius atsakymus į tai ko jiems reikia. Šiuo atveju labai padeda tikslių duomenų stebėjimas.

Tokiu būdu jūs galėsite sužinoti tikslius pageidavimus bei sukurti reklamą kuri ne tik patrauktų akį, tačiau ir gautų reakciją iš žmogaus, o tai yra labai svarbu kuriant sėkmingas reklamines kompanijas.

Kartais gali padėti net ir toks dalykas kaip savo konkurentų stebėjimas. Įdėmiai apžvelkite atsiliepimus apie savo konkurentus internete. Tokiu būdu žinosite ties kuo “lenkti” ir kaip pasiūlyti kažką geriau nei jūsų kompetitoriai.

Būkite kūrybiški

Žmonės tikrai nekreips dėmesio į jūsų reklamą jei ji bus nuobodi ir neįdomi. Turint omenyje faktą jog jūs bandote konkuruoti tokio dydžio socialiniame tinkle kaip Facebook, jūsų reklamos privalo skirtis nuo kitų.

Sukurkite savo reklamos stilių kuris būtų patrauklus tiek jums, tiek klientams. Tokiu būdu evetualiai jūs būsite atskiriami nuo savo konkurentų. Ar tai būtų tam tikras spalvų ar formato pasirinkimas, turite save unikalizuoti, bet kartu išlaikyti vientisumą savo kampanijų stiliuose.

Viską lemia jūsų antraštės

Kai kurie marketingo ekspertai sako, jog žmonių dėmesio patraukimui, reklama turi apie 3 sekundes. O tam, kad tai padaryti – jums reikia stiprios antraštės. Ji turi kreipti į jūsų klientą ir atspindėti jo didžiausią rūpestį – t.y tai ko jam reikia.

Labai gerai savo antraštėje į publiką kreiptis klausimu. Tokiu būdu bus tikrai paprasčiau atfiltruoti tą auditoriją kurios jūs siekiate, kadangi jiems rūpės atsakymas į jūsų pateiktą klausimą ir jų dėmėsį patrauks jūsų pasiūlymas.

Turėkite gerą tekstą

Internete galima rasti daug knygų ir gidų apie tai kaip rašyti tekstus reklamoms. Dažniausiai rašymos procesas būna išskirtas į keletą dalių, kuriuos mokindamiesi galite išmokti rašyti visiškai nuo nulio.

Be galo svarbu turėti omenyje ir faktą, jog šiomis dienomis kur kas svarbiau siekti pasisekimo mobiliųjų įrenginių terpėje. Taigi, jūsų tekstas turi būti aiškus, trumpas ir siųsti aiškią žinutę vartotojui.

Kalbant apie Facebook reklamas, su reklamos apžvalgos įrankiu galite pasižiūrėti kaip atrodys jūsų reklama ant skirtingų įrenginių.

Paruoškite aiškų pasiūlymą

Kaip ir minėta prieš tai, jūsų reklama turi atspindėti kažkokią problemą su kuria susiduria klientai. Ji turi trumpai ir aiškiai nurodyti klientui ką siūlote. Tai labai gerai paruošti pasiūlymo forma.

Štai keletas pavyzdžių:

  • Nuolaida
  • Premija ar bonusas
  • Prekių paketai (bundles)
  • Rizikos panaikimas (pinigų grąžinimo garantija)
  • Skubos sukėlimas (pasiūlymas galioja tik kelias dienas ir t.t)

Ko gero kiekvienas stebėdamas savo Facebook naujienų srautą, nenorime matyti daug dėmesio reikalaujančios ir sudėtingos informacijos. Tokie turi būti ir reklaminiai tekstai, skambūs, paprasti ir nereikalaujantys mąstymo.

Apibendrinant

Ko gero geriausias būdas išsiugdyti rašybos gebėjimus yra nuolatinis treniravimasis. Taip – tiesiog rašykite. Nesvarbu kaip seksis pradžioje, svarbu kad įdėtas darbas atneš pasisekimo ilgainiui.

https://www.bcon.lt

.