Kapiliarų Šalinimas Cutera Excel V+ Lazeriu Kaune

Kaip pašalinti kapiliarus ant veido: metodų apžvalga

Kapiliarų Šalinimas Cutera Excel V+ Lazeriu Kaune

Veido kraujagyslės „žvaigždžių“ ar tinklelio pavidalu nėra labai estetiškas vaizdas, todėl daugelis moterų ir vyrų ieško atsakymo į klausimą, kaip pašalinti kapiliarus ant veido. Laimei, mūsų laikais atsikratyti tokios problemos nėra labai sunku, yra daug būdų. Išsiaiškinkime, kodėl ant odos atsiranda kapiliarų ir kaip pašalinti plyštančias raudonas veido kraujagysles nors pažymėtina, kad vienas efektyviausių būdų yra išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu Kaune.

Kodėl ant veido atsiranda kapiliarų?

Prieš pašalinant raudonas plyštančias kraujagysles nuo veido, svarbu suprasti, kodėl jos atsirado. Faktas yra tas, kad ši problema ne visada yra tik kosmetinė, bet gali būti susijusi su kraujagyslių ligomis. Tokiu atveju jūs negalite savarankiškai gydytis, turite kreiptis į gydytoją dėl gydymo. Kitais atvejais visiškai įmanoma atsikratyti nekenčiamų kraujagyslių naudojant aparatines procedūras salone.

Veiksniai, turintys įtakos rožinės vystymuisi:

 • Kaip pašalinti kapiliarus ant veido Nepalankios aplinkos sąlygos (užterštas oras, dulkės ir kt.)
 • Temperatūros svyravimai (jei žmogus staiga nukrenta nuo stiprios saulės į šaltą patalpą ir pan.)
 • Nikotino vartojimas.
 • Piktnaudžiavimas alkoholiu.
 • Stiprus fizinis aktyvumas.
 • Amžius po 30 metų. Kuo vyresnis žmogus, tuo didesnė rizika susirgti rožine, nes su amžiumi kapiliarai gali prarasti savo elastingumą.
 • Agresyvus masažas.
 • Vakuuminis valymas (jei procedūra atlikta netinkamai). Jei meistras neteisingai siurbia, gali atsirasti išsiplėtusių kraujagyslių, net jei pacientas niekada nebuvo susidūręs su tokia problema.
 • Valymas garais. Šis metodas anksčiau buvo naudojamas salonuose, o dabar daugelis moterų iš įpročio jį praktikuoja namuose, manydamos, kad tai labai veiksminga. Rizika susirgti rožine, atliekant šią procedūrą, yra labai didelė.
 • Veido plovimas karštu vandeniu.
 • Neteisinga odos priežiūra.

Dažniausiai atsakymo į klausimą, kaip pašalinti mažus kapiliarus ant veido, ieško šviesios odos savininkės. Taip pat jautrios odos tipus turintys žmonės dažnai kenčia nuo rosacea. Faktas yra tas, kad jie turi daug kraujagyslių, esančių arti odos paviršiaus. Polinkis sirgti rožine dažnai yra nulemtas genetiškai.

Kaip atsikratyti veido kapiliarų mankštos pagalba?

Yra speciali gimnastika veidui, ją galite išbandyti žmonėms, kurie ieško būdo pašalinti kapiliarus ant veido. Tai pagerina kraujagyslių elastingumą. Štai keletas pratimų:

 1. Prispauskite delnus prie skruostų, tada greitai pakelkite ir nuleiskite juos.
 2. Paimkite orą į burną ir tarsi „sukite“ nuo vieno skruosto iki kito.
 3. Pakelkite smakrą įtempdami veido ir kaklo raumenis.
 4. Suspauskite lūpas, ištempkite į vamzdelį. Pakeiskite šiuos veiksmus.

Kad pratimai turėtų poveikį, reikia lygiagrečiai stebėti mitybą ir dažniau kvėpuoti grynu oru.

Kaip salone pašalinti kraujagysles ant veido?

Saloninės procedūros – greičiausias ir efektyviausias būdas atsikratyti rožinės. Šiuolaikiniai techninės įrangos metodai leidžia pašalinti trūkumą per minimalų laiką. Apsvarstykite galimybes, kaip salone pašalinti kraujagysles ant veido.

Šiandien galite pasirinkti iš kelių veiksmingų metodų:

 1. Fotoatjauninimas. Tai apima išsiplėtusių kraujagyslių gydymą šviesos spinduliu. Po kelių procedūrų defektas išnyks nuo jūsų veido, oda atrodys sveikesnė, įgis elastingumo. Tačiau kai kuriais atvejais voratinklinės venos arba „žvaigždutės“ laikui bėgant vėl atsiranda.
 2. Ozono terapija. Ši procedūra apima indų pašalinimą ozono deguonimi – jis suleidžiamas į kapiliarą specialia mikroadata. Ozonoterapija rekomenduojama tais atvejais, kai kiti metodai nepadeda, nes tai gana skausminga.
 3. Mezoterapija. Injekcijos, kurios leidžia šiek tiek palengvinti rožinės apraiškas. Išsiplėtę kapiliarai po tokios procedūros tampa mažiau pastebimi.
 4. Kraujagyslių šalinimas lazeriu. Kaip kuo greičiau ir su minimalia trauma atsikratyti veido venų? Lazerinio įrenginio pagalba dažniausiai naudojamas diodinis lazeris. Šiuolaikinė įranga veikia kryptingai, tai yra, naikina tik plyštančias kraujagysles, nepažeisdama sveikų audinių. Tuo pačiu metu lazerinis įrenginys ne visada leidžia atsikratyti trūkumo amžinai – dažniausiai po kurio laiko procedūrą reikia kartoti. Naudojant lazerį, po pirmos procedūros sumažėja kraujagyslių tinklai ir žvaigždutės.
 5. Aukšto dažnio kraujagyslių koaguliacija. Šiai procedūrai naudojama speciali įranga – aukšto dažnio koaguliatorius. Kaip šiuo metodu pašalinamos veido kraujagyslės? Seanso metu plyštančiam indui taikomos ultratrumposios bangos, jų dažnis 30 kHz. Jie tiekiami naudojant sterilų adatinį elektrodą, dėl kurio pasiekiamas taškinis poveikis kapiliarui. Srovė sunaikina indą ir jis išnyksta. Jei indas mažas, tada elektrodo adata tiesiog paliečia jo paviršių be pradurimo. Injekcijos vietoje lieka mikropluta, tačiau ji išnyksta ne vėliau kaip po 10 dienų. Po procedūros ant odos nelieka randų. Be mažų ir didesnių iki 2 milimetrų skersmens indų, aukšto dažnio krešėjimo metodas leidžia atsikratyti tokių gerybinių navikų kaip hemangiomos, karpos, papilomos.

Pabaigai

Kosmetologė parenka konkrečiam pacientui tinkamą techniką. Prieš šalindamas raudonas veido venas, pacientas būtinai turėtų pasitarti su specialistu. Renkantis techniką, gydytojas atsižvelgia į bendrą kliento sveikatos būklę, indikacijas ir kontraindikacijas procedūrai, rožinės nepriežiūros laipsnį.

Šaltinis: belladerma.lt