Renkant batus vaikams svarbu, kad avalynė būtų šilta ir neperšlampanti, tačiau ji neturi trukdyti formuotis vaiko pėdai. Be to, svarbu laiku pasirinkti tinkamą avalynę- tėveliai dažnai per anksti apauna mažylius itin šiltais batais, kuriuose jų kojos sušyla ir prakaituoja, o tai gali padaryti labai didelę žalą. Svarbu atkreipti dėmesį į apavo padą. Vaikiškų batų padas turėtų būti itin lankstus, minkštas ir neslystantis, kad vaikai galėtų nevaržomai judėti ir išvengti traumų paslydus ar nugriuvus.

Rinkitės tinkamą dydį

Netinkamas bato dydis gali turėti įtakos pėdos geometrijai. Svarbu, kad vaikas pasimatuotų batus, jam būtų patogu, galėtų jaustis laisvai. Pasirinkta avalynė neturi būti per didelė ar per maža, kadangi vaiko koja auga ir sezono metu. Rudens-žiemos sezonu vaikams geriausia pirkti vienu dydžiu didesnius batus, kad koja galėtų laisvai judėti ir su storesnėmis kojinėmis. Batų užkulnis turi būti tvirtas- jis stabilizuoja kojos padėtį batuose ir užtikrina taisyklingą laikyseną. Batuose turi būti vidpadžiai- jie mažina plokščiapėdystę, padeda išvengti pėdos deformacijų ir traumų. Užsienyje ir Lietuvoje ypač pamėgti Crocs aulinukai, kurie ne tik prisitaiko prie vaiko pėdos formos, tačiau ir yra nepralaidūs vandeniui, patogūs ir lengvi.

Guminiai batai vaikams

Guminiai batai vaikams pritaikyti ilgam vaikščiojimui, kad jūsų vaiko kojytės visada būtų sausos, nes mažyliai mėgsta braidyti po balas. Guminiai batai vaikams, užtikrins vaikų komfortą bet kokiose situacijose. Su tokia avalyne galima tiek aktyviai leisti laisvalaikį, tiek keliauti į mokyklą.

Iš ko pagaminti guminiai botai vaikams?

Botai vaikams gana dažnai gaminami iš vinilo polichlorido- tokie vaikiški rudeniniai botai nustebins savo lengvumu, aukšta kokybe ir gera kaina. Crocs guminiai botai vaikams netraukia šalčio, nepalieka žymių ant kojinių, labai lengva. Be to, Crocs lietaus batai vaikams dažnai turi ir specialų grublėtą padą, užtikrinantį geresnį sukibimą su slidesne danga. Guminiai botai su pašiltinimu vaikams tiks šaltesnėmis dienomis, pėdutė nesušals, tačiau taip pat galės kvėpuoti.