Jeigu anksčiau stalviršis buvo tinkamas tik virtuvės zonoje, tai laikui bėgant visos jo funkcinės ir ergonominės savybės lėtai, bet užtikrintai pradėtos naudoti vonios kambaryje. Stalviršis vonios kambaryje yra puikus būdas maksimaliai išnaudoti erdvę, pagyvinti interjerą ir suteikti vonios kambariui unikalumo. Tačiau, renkantis tokį daugiafunkcinį gaminį svarbu atsižvelgti į vonios kambario interjero stilių.

Aukštos kokybės stalviršis turi atitikti šiuos reikalavimus:
• drėgmei atsparus paviršius;
• atsparumas plovikliams;
• estetinis patrauklumas;
• erdvumas.

Šiuolaikiniai gamintojai siūlo didžiulį stalviršių modelių pasirinkimą iš įvairių medžiagų. Norėdami pasirinkti tinkamą aukštos kokybės paviršių, atitinkantį visus reikalavimus, pirmiausia turėtumėte susipažinti su gamybai naudojamų medžiagų savybėmis. Priklausomai nuo kriauklės išdėstymo tipo, vonios kambaryje gali būti šių tipų paviršiai.
• stiklo;
• medžio;
• natūralaus akmens;
• dirbtinio akmens.

Dėl estetinės išvaizdos ir kokybės, dirbtinis akmuo nenusileidžia natūraliam akmeniui, o jo kaina yra ženkliai mažesnė. Dirbtinio akmens stalviršiai voniai organiškai dera prie vonios kambario dizaino, juos taip pat yra itin lengva prižiūrėti. Tokio tipo stalviršis yra higieniškas – tarp stalviršio ir kriauklės nėra jungčių, kuriose galėtų kauptis nešvarumai, todėl puikiai tinka vonios kambariui.

Dirbtinis akmuo turi reikiamas savybes, kurias privalo turėti stalviršis voniai. Patraukli išvaizda, aukštos antibakterinės savybės, atsparumas drėgmei ir nešvarumams, lengva priežiūra ir ilgalaikiškumas yra pagrindiniai dirbtinio (lieto) akmens privalumai. Produktai iš šio tipo medžiagos gali būti pagaminti iš itin plataus spektro spalvų, o atspalvis išliks toks pat ryškus kaip ir pirmąją pirkimo dieną, nes liejimo metu dažai pridedami prie medžiagos pagrindo.

Vonios kambarys daugeliui žmonių yra svarbi vieta namuose, kur praleidžiama nemažai laiko, todėl svarbu, kad vonios kambarys atrodytų ne tik stilingai, bet ir būtų kokybiškai įrengtas.