Kaip pasiruošti kelionei į Kopenhagą ar kitur?

kainos kopenhagojeNors atostogoms šalių pasirinkimas yra milžiniškas, vis dar daug lietuvių dairosi į pačias pigiausias vietas. Nukeliauti už nedidelę sumą galima kad ir į visai kitą žemyną, tačiau išleidžiama pinigų suma galiausiai vis tiek priklausys nuo to, kokiomis pramogomis mėgausitės. Norintiems keliauti į užsienį, iš pradžių patartina bent jau pasidomėti preliminariomis kainomis, jog paskui nebūtų susipratimų. Pavyzdžiui, jeigu jus domina kainos Kopenhagoje, tuomet jas nesunkiai sužinosite apsilankę būtent turizmo svetainėse. Ten tikrai rasite nemažą informacijos kiekį, kuris padės lengviau susiorientuoti. Kaip bebūtų, jeigu tai yra pirma jūsų kelionė už Lietuvos ribų, tuomet teks paruošti šiokius tokius „namų darbus“. Tad, į ką turite atsižvelgti keliaudami kad ir į tą pačią Kopenhagą?

  1. Lėktuvų bilietų nevalia užsakyti iš nežinomų, tuo labiau – nepatikimai atrodančių privačių asmenų. Būna atvejų, kad internete sušmėžuoja kažkokie ypač patrauklūs pasiūlymai su nepadoriai mažomis kainomis. Bet, tai dar nereiškia, kad jog tokie pasiūlymai yra tikri. Daug tokių pasiūlymų yra eilinės apgavystės ir tarsi priemonės pritraukti naivuolius. Tad, užsakant lėktuvų bilietus, rinkitės tik kelionių agentūras arba dairykitės skrydžių bendrovių platformose.
  2. Kiek pinigų išleisite – priklausys nuo to kaip norite atostogauti. Daugeliui žmonių atostogos asocijuojasi su prabanga, tad žinokite – jeigu tokios norėsite, tuomet ir pinigų teks atseikėti žymiai daugiau.
  3. Taupantiems nereikėtų manyti, kad kelionių organizatoriai visada lupikauja. Yra atvejų, kuomet pavyksta pagriebti tokius pasiūlymus, kurie yra be galo pigūs. Į jų kainą įskaičiuojami skrydžiai pirmyn ir atgal, maitiniams ir net nakvynė. Tiesa, tokius pasiūlymus pagauti yra sunku, tačiau tai nekeičia fakto, jog ir kelionių agentūros kartais gali pateikti ypač puikius pasiūlymus.
  4. Pirmą kartą į užsienį keliaujantiems žmonėms būtina tinkamai susitvarkyti dokumentus. Jokiu būdu nerizikuokite skrisdami tik su tapatybės kortele. Dar geriau – pasą ir tapatybės kortelę laikykite atskirai, jog vieno iš dokumentų praradimo atvejų, turėtumėte šiokį tokį „draudimą“.

Kas liečia kelionių planavimą pirmą kartą, pravartu žinoti, kad pinigų sutaupyti galima naudojantis patarimais iš internete – ten galima rasti ypač daug naudingų pasiūlymų tiek naujokams, tiek patyrusiems keliautojams.