Neveltui sakoma, kad darbas žmogų puošia. Todėl ir tu, siekdamas trokštamo darbo, turi jam pasipuošti. Šiame straipsnyje pateiksime jums keletą patarimų, kaip tinkamai pasirengti pokalbiui dėl darbo, kad šis baigtųsi jūsų triumfu.

 

Online įvaizdis

Jei visi darbo skelbimai jau peržiūrėti ir išsirinkote jums priimtiniausią, neskubėkite siųsti gyvenimo aprašymo, kol nesusitvarkėte savo online įvaizdžio. Ką ta reiškia? Tai reiškia, kad iš socialinių tinklų turėtumėte pašalinti visas jus galima kompromituojančias nuotraukas iš vakarėlių, ištrinkite nuorodas į įvairius konkursus nuo savo Facebook sienos, pasikeiskite profilio nuotrauką į tikrai reprezentatyvią. Patikėkite, vos perskaitęs jūsų CV darbdavys pirmiausia eis į internetą ir pradės ieškoti apie jus informacijos. O ką jis pirmiausia ras? Nuorodą į jūsų profilį Facebook’e. Tad geriau jau ten atrodykite kaip patikimas ir save gerbiantis žmogus.

 

Offline įvaizdis

Jeigu jums pasisekė ir esate pakviestas į pokalbį, metas pasistengti, kad jūsų online įvaizdis atitiktų ir offline įvaizdį. Jeigu darbas, į kurį kandidatuojate, yra biure, neprašausite jei apsivilksite marškinius ir užsidėsite švarką. Tokiais atvejais kaklaraištis irgi niekad nepamaišo. Jei darbas yra fizinis ir jam tikrai nevaikščiosite su kostiumu, persistengti nereikia. Bet bet kokiu atveju gerbkite save bei darbdavį ir apsirenkite tvarkingai, o ne taip, kaip kasdien einate iki parduotuvės ir atgal.