Tokiu pavadinimu Kaune startuoja profesionalių patarimų seminaras, skirtas verslininkams, vadovams ir aukščiausios grandies specialistams. Kovo 14-ąją kauniečiai pirmieji galės išgirsti profesionalių patarimų, bei praktinių rekomendacijų savo verslui. Renginys vyks viešbučio „BestWestern Santaka“ konferencijų centre J. Gruodžio g. 21.

„Mūsų seminaras išskirtinis tuo, kad skirtas nedidelei dalyvių auditorijai, kuriai ne pasakosime, bet patarsime kaip „jaukinti“ savo klientus paprastų priemonių pagalba. Seminaro dalyvius kviečiame ateiti ne tik pasiklausyti mūsų įžvalgų ir praktinių pavyzdžių, bet užduoti konkrečius klausimus, aktyviai dalyvauti diskusijose ir gauti didžiausią naudą.“ – sako vienas renginio iniciatorių Aleksandras Chudinskis.

Seminaras skiriamas į dvi pagrindines dalis. Pirmoje dalyje dalyviams bus pristatomos priemonės, kasdieniai įrankiai, teikiamos praktinės rekomendacijos ir analizuojamos konkrečios situacijos. Tikslas – supažindinti dalyvius, kaip didinti pardavimus, kaip įvaizdžio, dizaino ir rinkodaros priemonių pagalba sužavėti klientus. Dalyviai galės pilnai įsitikinti, kad mažas biudžetas nėra kliūtis.

Tuo tarpu antroji seminaro dalis skirta asmeninių savybių tobulinimui ir kūrybiškumo ugdymui. Neretas verslininkas šiandien skundžiasi, kad dėl laiko ar aplinkybių stokos nespėja įgyvendinti savo sumanymų, kad trūksta „postūmių“ ir ryžto naujiems sprendimams įgyvendinti. Tad antrosios sesijos metu dalyviai išmoks kasdienių technikų, kurių pagalba galės drąsiai žengti pirmyn link savo verslo sėkmės.

Seminaras vyks kovo 14 d. „Best Western Santaka“ konferencijų centre. J, Gruodžio g. 21 Kaune.

Pradžia 10 val.  Vilniuje seminaras vyks balandžio 18 d. (vieta bus patikslinta vėliau).

Registracija į renginį būtina: seminars@adf.lt. Dalyvių skaičius ribotas.

Daugiau apie seminarą www.adf.lt/seminaras ir https://www.facebook.com/prisijaukinti.klientaKaip prisijaukinti klientą?