Surengti gimtadienio šventę vaikams šiandien nėra sudėtinga, tačiau kad ji liktų įsimintina, kartais prireikia gerokai pasukti galvą. Ruošiant gimtadienio šventę svarbūs visi atributai nuo aprangos iki stalo serviruotės, kuri dažnai tampa didesniu iššūkiu nei išsirinkti rūbus.

Serviruojant šventinį vaikų gimtadienio stalą reikia tiesiog pasitelkti fantaziją ir leisti jai laisvai reikštis. Svarbu neužmiršti tematikos, nuo kurios ir reikėtų pradėti. Taigi, visų pirma, svarbu sugalvoti temą ir idėją šventei. Galima pasirinkti tam tikrą stilių ar šventės spalvą, kuri dominuotų tiek stalo serviravime, tiek rūbuose ir kitoje atributikoje. Stalo spalvos akcentui puikiai tiks vienkartiniai indeliai maistui, vienkartinės servetėlės ir šiaudeliai.

Šiuo atveju spalvas reikėtų derinti labai subtiliai, atsižvelgiant į tai, gimtadienis berniuko ar mergaitės. Geriausia vengti daug ir įvairių spalvų vienoje vietoje. Jeigu renkatės tam tikros spalvos ryškią staltiesę, tai indus pasirinkti neutralesnius, ir atvirkščiai. Galima rinktis pastelinius atspalvius arba priešingai – ryškesnius kontrastus, tačiau taip, kad viskas harmoningai derėtų tarpusavyje. Stalą puošiant pastelinėmis spalvomis, akcentu gali tapti virš stalo kybantys ryškių spalvų helio balionai.

Stalo serviruotėje puiki galimybė panaudoti vaiko mėgstamų personažų atributiką. Tai gali būti ir filmukų, pasakų personažai, taip pat mėgstama profesija – policininkai, gydytojai, o gal kosmoso tematika. Nebūtinai tai turi būti indai ar puodeliai, tematiką perteikti galima ir panaudojus atitinkamą staltiesę ar šiaudelius papuošus specialiai paruoštais atributais.

Serviruojant stalą galima pasitelkti ne tik spalvingus indus, šiaudelius ir stiklines, bet ir įvairius lipdukus, girliandas, nuotaikingus lankstinius iš servetėlių. Atitinkamai papuošti galima ir stalo įrankius. Stalo serviravime labai populiaru naudoti įvairias vazas, skirtas spalvingiems saldumynams, kurie suteikia stalui žavesio ir atrodo be galo nuotaikingai.