vertimo biurasŠiuo periodu, kai viso pasaulio ekonomikos išgyvena sunkmetį, kai kurie paslaugų teikėjai vis dėlto didelių pokyčių nejaučia. Paprastas vertimo biuras, teikiantis paslaugas nuotoliniu būdu, tai darė ir prieš pandemiją. Dabar šias paslaugas žmonės labiau užsisako vengiant tiesioginio kontakto. Tačiau, kai kuriais atvejais paslaugų teikimo procedūros yra kažkiek pasikeitusios.

Jeigu reikia antspauduotų dokumentų, teks mokėti papildomai

Prieš karantino paskelbimą ir ribojimų įvedimą, kiekvienas vertimo biuras galėdavo su klientais kontaktuoti tiesiogiai. Dėl to buvo paprasčiau užsakyti paslaugas. Atėjus pas paslaugų teikėją, antspaudai buvo dedami vietoje ir tokiu būdu sugaištama mažiau laiko. Dabar, kai yra nurodyta vengti kontakto ir laikytis saugaus atstumo, daugelis vertimo paslaugas teikiančių asmenų ir įmonių dokumentus priima paštu. Kiekvienas atsakingas biuras dokumentus antspaudavimui priima šiais žemiau išvardintais metodais:

  1. Registruotu paštu. Asmenys, kurie patys yra išvertę dokumentus arba siunčiantys originalus, tai gali padaryti naudojantis registruotu paštu. Dokumentai paprasčiausiai perduodami nesusitikus su klientu. Tai kainuotų papildomai. Prieš užsakant vertimo paslaugas, pasiteiraukite kas apmokės už dokumentų pristatymą. Atminkite, kad išlaidos atsiranda tiek išsiunčiant dokumentus klientams atgal. Tad, įsitikinkite kas už ką apmoka.
  2. Kurjeriu arba paštomatu. Naudojantis šiomis paslaugomis taip pat atsiranda papildomos išlaidos. Pabrėžiama, kad tokiu būdu dokumentai pristatomi greičiau ir saugiau. Kurjeriai dokumentus gali perduoti tiesiogiai – už durų paliekant siuntas ir laukiant (laikantis saugaus atstumo) kol klientas atsiims. Taip pat pagal pageidavimą kurjeriai gali įdėti dokumentus į pašto dėžutę. Kas liečia pristatymą per paštomatus, turėkite galvoje, kad dabar jų užimtumas yra didesnis, tad nemaža tikimybė, kad teks sugaišti papildomo laiko. Tiesiog, kai kuriais atvejais paštomatuose nebūna vietos, tad tam tikromis valandomis reikia vykti siuntas atsiimti nurodytoje vietoje nurodytu laiku.
  3. Pristatant dokumentus patiems. Dokumentus galite atvežti ten, kur nurodys vertimų biuras. Būtent paslaugų teikėjai nurodys kokia tvarka galite pristatyti jums reikalingus dokumentus vertimui. Dažnai jie nurodo adresą ir pabrėžia, kad viską galima sudėti į pašto dėžutę.

Atminkite, kad ne kiekvienas specialistas sutiks uždėti antspaudą ant jūsų pačių išverstų dokumentų. Vertimo paslaugas, kurios reikalingos verčiant dokumentus, gali atlikti patys vertėjai arba klientai. Bet, klientai vertimo darbus turi atlikti kokybiškai, jog specialistams nebūtų prie ko prikibti. Tokiais atvejais, kai klientas tvarkingai viską išsiverčia pats, vertimo paslaugų teikėjai uždeda antspaudą ir tokius atveju dokumentai laikomi išverstais tvarkingai. Aišku, tokia vertimo galimybė yra bene pigiausia, bet tai pareikalaus jūsų pačių laiko.

Greitas vertimas siūlo savo paslaugas, daugiau informacijos nuorodoje.