Kaip sutvarkyti kapavietę gyvenant užsienyje?

Daugelis netektį patyrusių šeimų renkasi savo artimojo laidotuves, kad galėtų juos prisiminti ramioje vietoje, kurioje galėtų reguliariai lankytis. Tačiau kaip prižiūrėti kapus, gyvenant kitoje šalyje?Daugelis netektį patyrusių šeimų renkasi savo artimojo laidotuves, kad galėtų juos prisiminti ramioje vietoje, kurioje galėtų reguliariai lankytis. Tačiau kaip prižiūrėti kapus, gyvenant kitoje šalyje?

Kapų priežiūra, kapinių taisyklės ir nuostatai

Išmintinga žinoti savo pasirinktų kapinių taisykles. Daugelyje kapinių pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kad teritorijos būtų tvarkingos. Kai kurios laidojimo vietos yra labai griežtos. Jie gali uždrausti kapų puošmenas, tokias kaip žibintai, mediniai kryžiai, augalų vazonai ir plastikiniai papuošalai, ir netgi gali juos pašalinti. Tad kaip galima užtikrinti, kad kapai bus visada tvarkingi ir atitiks priežiūros standartus?

Kapinių priežiūros profesionalai – verta samdyti ar ne?

Gyvenant užsienyje kapų priežiūra gali atrodyti neįmanomas dalykas. Tačiau šiandieniniame pasaulyje atsiranda vis daugiau paslaugų ir galimybių, palengvinančių įvairią veiklą ir darbus. Kapavietės priežiūros profesionalai gali užtikrinti reguliarią bei profesionalią priežiūrą, naudojant geriausią įrangą bei priemones.

Kokie darbai, pasirinkus kapavietės priežiūros paslaugas gali būti atlikti?

1. Antkapių valymas
Antkapių valymui naudojamos įrangos tipas gali priklausyti nuo akmens tipo, iš kurio jis pagamintas, todėl priežiūros profesionalai turi visas reikiamas žinias ir priemones, kuriomis jums tikrai nereikės rūpintis, o tai sutaupys daugybę pinigų.

2. Antkapių priežiūra
Turi būti užtikrinta nuolatinė gera antkapių būklė. Tad jei gyvenate užsienyje, tai padaryti gali būti neįmanoma. Kapų priežiūros specialistai kiekvieno apsilankymo metu įvertins ir jus informuos apie kapų būklę ir įspės, kokius pakeitimus reikėtų padaryti.

3. Kapo gėlės ir augalai
Kapų priežiūros įmonės pasirūpins, kad gėlės būtų prižiūrėtos ir užtikrins, kad jos neperaugtų. Nuskintos kapo gėlės turi būti išmestos, kai jos nuvysta. Tad, jog kapas visada atrodytų estetiškai ir švariai, turi būti užtikrinta nuolatinė priežiūra.