Geros kosmetikos pasirinkimas yra ilgas ieškojimų ir darbo su savimi procesas.

Jei gamintojas žada produkto galiojimo laiką iki trejų ir daugiau metų, tai reiškia, kad jame yra konservantų ir kitų nelabai naudingų medžiagų. Geros kosmetikos galiojimo laikas paprastai yra ne ilgesnis kaip šeši mėnesiai.

Kokybiškuose produktuose vietoj kenksmingų konservantų sudėtyje yra natūralių medžiagų: kanapių sėklų aliejaus, CBD aliejaus, kanapių hidrolato, medumsorbo rūgšties, vitamino E.

Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį kad aukštos kokybės kosmetika niekada nekvepia stipriai, tai yra neturi ryškių aromatų. Tai ženklas, kad produktas yra su natūraliais ingredientais. Kosmetiką patartina pirkti, pagamintą panašaus klimato šalyse.

Atminkite, kad tik ingredientų sąraše nurodoma, iš ko kremas yra pagamintas ir tik perskaitę suprasite, ar produktas tikrai vertingas, efektyvus ir saugus.

Dauguma moterų yra įpratusios laikytis standartinių priežiūros taisyklių: kremas naktį, kremas ryte, kaukės savaitgaliais. Tačiau ši schema tinka ne visiems, nes neturime pamiršti, kad kiekvienas organizmas yra individualus, o tai reiškia, kad reikia įsiklausyti ne tik į blizgančių žurnalų patarimus, bet ir į signalus, kuriuos jums duoda jūsų paties kūnas. Odos sausumas ar per didelis riebumas, patinimas ryte ar raukšlės yra netinkamai parinktos priežiūros požymis, todėl ją reikia nedelsiant pakeisti. Pavyzdžiui, atsisakykite riebaus kremo naktį ir rinkitės lengvesnius produktus.

Vengti naktinio kremo gali būti sėkminga tik tuo atveju, jei vakare valymui naudosite valomąjį pienelį arba tiesiog aliejų,o dar geriau makiažo valymo pirštinaitę, kuri naudojama tik sudrėkinta vandeniu, tiksliau naudokite tai kas neputoja. Pienelis pašalina makiažą, nuvalo kosmetiką ir dulkes netrikdydamas lipidų membranos.

Renkantis kosmetiką odos priežiūrai, pabandykite įsigyti to paties prekės ženklo visą kosmetikos rinkinį, nes naudojant vienos linijos produktus, efektas bus greitesnis ir didesnis.