blakstienu tusai internetuBlakstienų tušai šiandien yra viena labiausiai vertinamų bei populiariausių kosmetikos priemonių  – visame pasaulyje jų kasdien parduodami tūkstančiai. Ir nieko keista, kodėl būtent jie taip mėgstami dailiosios lyties atstovių – tai puikus būdas vos per kelias akimirkas  paryškinti blakstienas, suteikti joms norimą formą bei apimtį. Maža to, šiandien blakstienų tušo kūrėjai dar labiau ištobulino šį produktą: jo sudėtyje galime rasti vitaminų bei mineralų, kurie stiprina blakstienas arba skatina jų augimą. Be to, parduotuvių lentynose puikuojasi ir blakstienų tušai internetu, kurie yra skirti vyrams.

Taigi, kaip matyti, šio kosmetikos gaminio įvairovė yra labai didelė, o ir priežasčių, kodėl verta ją naudoti, tikrai daug. Tačiau šį kartą ne apie tai – aptarsime dar vieną, ne ką mažiau svarbų akcentą: jei norite ilgai mėgautis pačiomis geriausiomis blakstienų tušo savybėmis, turite žinoti, kokiomis sąlygomis jį reikia laikyti, o taip pat ir dar šiek tiek informacijos apie galiojimo laiką. Taigi, būtinai susipažinkite su pateikta informacija – šios žinios užtikrins ilgą bei kokybišką blakstienų tušo naudojimą.

Pačios tinkamiausios laikymo sąlygos šiai kosmetikos priemonei yra kambario temperatūra, tamsi vieta. Pasielgsite netinkamai, jei blakstienų tušai bus  laikomi tokioje vietoje, kuri dažnai apšviečiama intensyvių saulės spindulių – tai paskatins blakstienų tušo sudžiūvimą. Taigi, bus idealu, jei ši kosmetikos priemonėj bus laikoma kosmetinėje, stalčiuje ar spintelėje.

Nors dauguma šio kosmetikos produkto gamintojų nurodo, kad blakstienų tušai yra tinkami naudoti metus ir dar ilgiau, siekiant geriausios bei saugiausio efekto, vertėtų prisiminti, kad blakstienų tušo yra tinkamas naudoti ne ilgiau kaip pusę metų, skaičiuojant nuo tos dienos, kai pirmą kartą panaudojote. Kodėl svarbu laikytis būtent šio termino?

Viskas labai paprasta – naudodamos tą patį blakstienų tušą ilgiau nei pusę metų, ne tik neišvengsite gumulėlių susidarymo, kurie neleis kokybiškai padažyti, bet ir dėl ypač didelio bakterijų kiekio rizikuosite susirgti konjunktyvu. Svarbu užtikrinti ir šios kosmetikos priemonės šepetėlio higieniškumą – jei tušą naudojate kasdien, bent kartą per mėnesį šepetėlį išplaukite šiltu vandeniu ir muilu.