Priekabų nuoma – puiki išeitis jei turite automobilį su kabliu ir prireikia pervežti didesnius daiktus. Priekabų priekaba-traliukasnuoma dažnai ekonomiškai naudingesnis pasirinkimas nei nuosavo priekabos įsigijimas. Nuosava priekaba gera tuo, kad kada reikia tada ją pasiimate ir niekam už tai papildomai nemokate. Tačiau nuomota priekaba dažnai yra protingesnis sprendimas. Visų pirma – galite kiekvieną kartą nuomotis tuo metu geresnę priekabą (didesniu ar mažesniu bortų aukščiu, skirtingu priekabos ilgiu, su tentu ar be jo). Jei gyvenate daugiabutyje tada nuosavos priekabos tiesiog neturėsite kur palikti. O jei mokėti už jos saugojimą aikštelėje, tai išeis daug brangiau nei retkarčiais išsinuomoti savo priekabą.

Automobilistų dažnai vartojamas pasakymas, kad automobiliai genda stovėdami. Tas galioja ir priekaboms. Jei ji naudojama retai tada gali pasunkėti guolių sukimais, stabdžiai, ji pradeda greičiau rūdyti. Taip pat kainuoja priekabos draudimas. Jie metams kainuoja daugiau nei šimtą litų. Jei priekabą naudosite kelis kartus per metus tai vien dėl draudimo neverta turėti savo priekabos. Dėl to priekabų nuoma dažnai yra net ekonomiškai naudingesnis pasirinkimas nei naujos pirkimas.

Priekabų nuoma pasidaro reikalinga pradedant statybas ar remontus. Durys, buitinė technika, parketlentės ir kitos medžiagos bei įrankiai dažnai priekaba-nuomotanetelpa į lengvąjį automobilį ir dėl to tenka ieškoti sprendimo. Deja – priekaba ne visada gera išeitis. Automobilis turi turėti kablį. Antra – reikia mokėti vairuoti automobilį su priekaba. Važiuojant į priekį automobilis lėčiau bėgėjasi, o stabdant – lėčiau stoja. Važiuojant į posūkį reikia įvažiuoti plačiau, nes priekaba gali užvažiuoti ant šaligatvio. Dar sunkesnis manevravimas atbuline eiga. Čia paprasto paaiškinimo nėra. Tiesiog reikia praktikos. Taip pat svarbu nepamiršti, kad vairuotojai turintys tik B vairavimo kategoriją gali vairuoti tik automobilį su prikabinta vienos ašies priekaba. O automobilio, priekabos ir krovinio masė negali viršyti 3,5 tonos.

Kartais vietoje priekabų nuomos tikslingesnė mikroautobuso nuoma. Jis talpesnis, su juo lengviau važiuoti atbuline eiga. Jei vežate tikrai didelius daiktus verta nuomotis mikroautosbusą su vairuotoju. Jis ne tik padės oervežti daiktus, bet ir patars kaip juos geriausia pritvirtinti, kad kelionės metu jie nenukentėtų.