SEO paslaugos – tai internetinių svetainių optimizavimas – adaptavimas paieškos sistemoms.  SEO optimizavimas padeda atvesti suinteresuotus  jūsų veiklos produktu lankytojus. Ieškantis informacijos žmogus paieškos sistemoje įveda raktinį žodį ar frazę, kurie jo supratimu geriausiai apibūdina ieškomą produktą ar paslaugą. Paieškos sistema jam pateikia sąrašą svetainių, kurios surūšiuotos  pagal jų užimamus reitingus paieškos sistemoje, t.y. svetainės, kurių reitingai yra aukščiausi, pozicionuos 1-10 puslapio vietose.  Taigi kiekvienas svetainės savininkas nori, kad jo svetainė užimtų kuo aukštesnę vietą paieškos sistemos puslapiuose.

SEO optimizavimas gali  padėti  patekti svetainei į matomiausią ir dažniausiai tikslinių lankytojų peržiūrimą pirmąjį puslapį.  Tyrimais nustatyta, kad didžioji dalis lankytojų, informacijos ieško tik pirmajame rezultatų puslapyje. Taigi jūsų svetainei  užtikrinti kuo didesnį lankytojų srautą  gali tik tinkamai atliktas SEO optimizavimas.

SEO paslaugų teikėjai atlieka tinklapio vidinę ir  išorinę SEO optimizaciją. Vidinė  SEO optimizacija- tai kliento svetainės koregavimo darbai. Jie  atliekami tam, kad svetainė būtų lengviau suprantama paieškos sistemoms.

Išorinė SEO optimizacija – tai nuorodų tinklo internete kūrimas į kliento svetainę. Tai  puiki priemonė kai svetainėje jau atliktas vidinė SEO optimizacija. Nuorodos, vedančios į svetainę, padeda ją optimizuoti į aukštesnes pozicijas paieškos sistemose. Kuo daugiau kokybiškų nuorodų svetainė turi tuo geriau ji yra vertinimas paieškos sistemose.  Kuo geresni vertinimai, tuo geresnė pozicija, kuo geresnė pozicija tuo didesnis lankomumas, kuo didesnis lankomumas, tuo didesni pardavimai.